اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا در این دوره از رقابت ها ، ۲۷ تیم بسکتبال سه نفره از شهرهای استان گیلان و نیز تیم هایی از استان های تهران ، اردبیل ، اصفهان، گلستان و یزد حضور دارند.
در بازی های انجام شده این رقابت ها تیم بسکتبال سه نفره خیابانی رشت (الف) با نتیجه هشت بر هفت هیات خلخال را شکست داد، تیم صومعه سرا با نتیجه شش بر ۲ تیم اردبیل را مغلوب کرد و ‌گلبند رشت نیز با نتیجه هفت بر چهار برابر تندر شاهین شهر به برتری رسید.
همچنین در سایر بازی های برگزار شده ، تیم بسکتبال سه نفره شاهرود با نتیجه ۹ بر هفت قیطریه را شکست داد و تیم ماکالو یزد با نتیجه شش بر ۲ برابر آستانه اشرفیه پیروز شد.
مسابقات بسکتبال خیابانی کشور به مدت ۲ روز در زمین های بسکتبال خیابانی گلسار و پارک قدس رشت ادامه می یابد.
بر اساس گزارش دیگری از خبرنگار ایرنا ، دور برگشت مسابقات بسکتبال قهرمانی لیگ برتر مردان استان گیلان جام زنده یاد پیام گل آرا آغاز شد؛ در اولین دیدار از دور برگشت این رقابت ها ، تیم های بسکتبال هیات رودسر و شهرداری کوچصفهان به میزبانی رودسر به مصاف هم رفتند که در نهایت، تیم میهمان با نتیجه 62 بر 60 میزبانش را شکست داد.
در رقابت های بسکتبال قهرمانی لیگ برتر برزگسالان استان گیلان جام زنده یاد پیام گل آرا، 9 تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند.
7285/2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.