اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام محمدصادق ایران عقیده در خطبه های نماز سیاسی و عبادی جمعه این هفته شهرستان بندرانزلی با اشاره به اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در منطقه و ناکامی دشمنان در کاستن نفوذ ایران اظهار کرد: ایران تنها کشور منطقه است که در برابر نا آرامی ها ایستادگی کرد و این امر بیانگر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است که توانسته جریان های منطقه را مدیریت کند .
وی با اشاره به فرارسیدن 29 فروردین ماه و روز ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در عمر پربرکت انقلاب شکوهمند اسلامی همواره به عنوان خارچشم دشمنان از کیان و ارزش های اسلامی ایران دفاع کرده و جان برکف در برابر دشمنان ایستاد.
حجت الاسلام ایران عقیده افزود: امروز در کل کشور ارتش با نیروهای در اختیار خود و با توانمندی هایی که در یگان های مختلف دارد، از میهن اسلامی دفاع می کند و دشمنان نمی توانند سرسوزنی به این مملکت چشم داشته باشند.
وی در ادامه سخنانش به ضرورت شناسایی و بهره مندی از استعدادهای جوانان و ظرفیت های مغفول در کشور بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری تاکید و اظهار کرد: امروز بیش ار 10 میلیون جوان تحصیل کرده و بیش از چهار میلیون دانشجو داریم و دانشگاه های کشور در رده های ممتاز بین المللی و منطقه ای خوش درخشیده اند.
حجت الاسلام ایران عقیده با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت های بالای علمی و فرهنگی موجود در کشور خصوصاً در حوزه جوانان گفت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری هرجایی که جوانان مومن و انقلابی حضور پیدا می کنند، در آن بخش تحول عظیمی ایجاد می شود و کشور در زمینه های علمی، فناوری و کشاورزی دارای ظرفیت های بالقوه ای است که اگر راهبری شود، می تواند تحول بزرگی ایجاد کند.
بندرانزلی در 40 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.
7471/2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.