اخبار مرتبط

سرپرست فرمانداری ماسال از معرفی 283 طرح اشتغالزایی با اعتبار 58 میلیارد و 335 میلیون تومان به بانک های عامل این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از ماسال، محمد جواد عامر در جلسه شورای اداری این شهرستان با تاکید بر لزوم شفاف‌سازی و رصد دقیق آمار و اطلاعات شهرستان، افزود: مبحث اشتغال از مهمترین اولویت‌ها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید است، در همین راستا و جهت  تسریع در روند اداری پروژه‌های اشتغالزایی شهرستان ، جلسات کارگروه اشتغال به صورت هفتگی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه  از 559 طرح اشتغالزایی ارائه شده در قالب طرح‌های تکاپو و کارا، تعداد 283طرح با اعتبار 58میلیارد و 335میلیون تومان به بانک‌های عامل معرفی شدند، اظهار داشت:  مابقی این طرح‌ها  نیز به دلیل وجود نواقص در طرح، در مرحله تکمیل و رفع نواقص قرار دارند و پس از تکمیل به استان ارائه خواهد شد.

وی همچنین از حفر چاه عمیق در نقاط حساس و بحرانی به لحاظ کمبود آب کشاورزی این شهرستان خبر داد.

محمد جواد عامر  با تاکید بر این که جلسات امور آبیاری باید منجر به نتایج عملیاتی و رفع مشکلات بحران آب شود، افزود:تمام تلاش و هدف ما از برگزاری منظم کارگروه آب کشاورزی این است که از چالش ها و مشکلات بحران آب در فصل کشاورزی کاسته شود.

وی با اشاره به محدودیت منابع آب زیر زمینی ، از اداره آبیاری خواست: ضمن شناسایی مکان هایی که احتمال بروز تنش آبی در آنها زیاد است، نسبت به اتخاذ پیش‌بینی‌ها برای رفع مشکلات آبی اقدام و در این راستا اولویت های اصلی خود جهت حفر چاه کشاورزی را مشخص و اجرایی کند.

سرپرست فرمانداری ماسال با بیان اینکه هیچ گونه کم کاری در زمینه آب کشاورزی را در فصل کشاورزی و به هنگام بروز بحران نخواهم پذیرفت، تصریح کرد: باید مشکلات چاه های کشاورزی موجود ، در اسرع وقت شناسایی و نسبت به رفع آن اقدام شود.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.