اخبار مرتبط

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: انتخاب شهردار حق شورای اسلامی است و به آن احترام می‌گذاریم اما مدیریت شهری نیازمند تغییر است و باید به سمت اهداف توسعه پیش برود.

به گزارش‌ایلنا از آستارا، یونس رنجکش در دیدار رئیس‌شورای اسلامی و شهردار شهر آستارا بیان کرد: امیدواریم با توجه به تغییر رویکردی که در شورای اسلامی شهر آستارا به واسطه انتخاب مردم ایجاد شده است شاهد تحولاتی اثربخش در حوزه مدیریت شهری در این شهر مرزی باشیم.

وی اضافه کرد: فرمانداری آستارا آمادگی‌های لازم را در حمایت از طرح‌ها و برنامه‌های شورای اسلامی و شهرداری این شهر در مسیر اهداف توسعه و برنامه های مدیریت شهری دارد.

 وی ضمن تاکید بر رعایت قانون در ارایه پیشنهادات و انجام مصوبات شورا و برنامه های شهرداری خاطرنشان کرد: آنچه برای ما مهم است اجرای قانون است و شوراها می‌بایست طرح‌ها و پیشنهادات خود را براساس قانون تصویب و  شهرداری نیز بر اساس نظر شورا عمل کند.

 وی اظهار داشت: در شهر مرزی آستارا ظرفیت‌های بالقوه‌ای وجود دارد که مدیریت شورایی و شهر می‌تواند نقش مهمی در بالفعل در آوردن این ظرفیت‌ها داشته باشد.

وی همکاری‌ها و هماهنگی بین شورای اسلامی و شهردار آستارا را رمز موفقیت مدیریت شهری عنوان کرد و خواستار تعامل و همکاری های لازم در این زمینه شد.

در این دیدار سروش وظیفه رییس شورای اسلامی شهر آستارا نیز ضمن تشکر از فرماندار آستارا به دلیل نوع نگاه تعاملی و همکاری با شورا و شهرداری برای توسعه آستارا همکاری و همراهی مسئولان شهری با فرمانداری را یکی از الزامات توسعه منطقه عنوان کرد.

وی گفت : همه به دنبال توسعه و رفع مشکلات شهر آستارا هستیم و باید در کنار یکدیگر و براساس سیاست های کلان مدیریت عالی شهرستان و نماینده دولت گام برداریم تا در فرایند هماهنگی ها به این توسعه دست یابیم.

وی اظهار کرد: تلاش می شود رفع مشکلات شهر براساس ضوابط و قانون انجام شود ودر این مسیر رعایت قانون را یک تکلیف می دانیم.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.