اخبار مرتبط

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ایرنا؛ فرماندار تالش در این آئین در سالن معراج اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان گفت: کارمندان پروش یافته در نظام جمهوری اسلامی، دنباله رو امام (ره) بوده اند و شهیدان رجایی و باهنر به عنوان نمونه بارز آنها، همواره بر فضای عمومی کشور تاثیر گذاشته اند.
سید عیسی مهدوی اظهار کرد: میزان علاقه مندی کارمندان به خدمت صادقانه به مردم، معیار رضایت مردم است و رفتاری که یک کارمند با ارباب رجوع دارد، در قضاوت مردم نسبت به وی تاثیرگذار است.
وی بیان کرد: پیشرفت در عرصه های سیاسی، اجتماعی و عمرانی کشور نشان دهنده عملکرد خوب دولت تدبیر و امید است و مشی تدبیر و امید، برای بار دوم با آرا بیشتری مورد انتخاب مردم قرار گرفت و در دولت دوازدهم، اقتدار بیشتر نظام جمهوری اسلامی ایران را شاهد خواهیم بود.
در پایان این آئین از حسین نعمتی مدیر شبکه بهداشت و درمان، سید علی موسوی مدیر جهاد کشاورزی، سیروس هدایتی نژاد رئیس اداره برق، رضا جوادی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، غلام حسین بخت شاهی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و بهرام خوشحال رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مدیران نمونه و از جمعی از کارمندان نمونه شهرستان تالش تجلیل شد.
شهرستان تالش با 200 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان قرار دارد.
خبرنگار: سید جلال سید محمدی**انتشار دهنده: بابایی
7106 / 7124 /6030
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.