اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، مسعود رهنما روز پنجشنبه در مراسم تجلیل از ملی پوشان کاراته امید ایران افزود: برای کسب عنوان قهرمانی و همچنین ستاره شدن، باید تمرینات و زحمات زیادی را متحمل شد.
مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان اظهار کرد: افرادی همچون حسین روحانی و جاسم ویشکاهی بسادگی برترین های کاراته جهان نشدند و زحمات زیادی کشیدند و به همین دلیل هنوز هم در جهان دارای شهرت و اعتبار هستند.
وی ادامه داد: امیدواریم که کاراته کاران تیم ملی امید ایران نیز با تمرینات مستمر در رقابت های جهانی بدرخشند و مدال های رنگارنگی را کسب کنند.
وی بیان کرد: گرچه کسب مدال در رقابت های جهانی مشکل است، اما با توجه به شرایط کاراته ایران و همچنین حضور افراد بسیار ارزشمند و متبحر در راس تیم ملی، انتظار می رود که تیم ملی کاراته امید ایران در رقابت های جهانی موفقیت خوبی را کسب کند.
تنها ایرانی عضو کمیته فنی فدراسیون جهانی کاراته خاطرنشان کرد: ما از سرمایه های بسیار خوب و ارزشمند در بخش مربیگری کاراته برخورداریم و امیدواریم که فدراسیون کاراته، از تمامی سرمایه های موجود استفاده بهینه ای داشته تا بیش از پیش در این رشته موفقیت کسب کنیم.
همچنین اسفندیار زیال سرپرست هیات کاراته گیلان در این مراسم گفت: تاکنون چند اردوی تیم ملی کاراته از ابتدای سال جاری در این استان برپا شده و هدف ما نیز ادامه این روند تا پایان سال جاری می باشد.
وی افزود: سعی ما این بود که شرایط خوبی را برای برپایی اردوی تیم ملی کاراته امید در رشت مهیا کنیم و امیدواریم که این اردو ، تاثیر مثبتی در روند آماده سازی تیم ملی برای حضور در رقابت های جهانی داشته باشد.
وی ادامه داد: با توجه به شرایط سنی ملی پوشان امید ایران ، انتظار ما این است که از این ملی پوشان، کاراته کارانی در رقابت های المپیک 2020 حضور یافته و مدال کسب کنند.
مراسم تجلیل از اعضای تم ملی کاراته امید ایران روز پنجشنبه در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان گیلان در رشت برگزار و از سوی مسئولان این اداره، به اعضای تیم ملی کاراته امید ایران هدایایی اهداء شد.
تیم ملی کاراته امید ایران که برای حضور در رقابت های جهانی آماده می شود، اولین اردوی تدارکاتی خود را از اول هفته جاری در رشت برپا کرده است.
رقابت های کاراته قهرمانی امیدهای جهان از چهارم آبان ماه سال جاری در کشور اسپانیا آغاز می شود و تیم ملی کاراته امید ایران در پنج وزن در این دوره از مسابقات حضور خواهد یافت.
خبرنگار: حسین مجرد **انتشار دهنده: بابایی
7285 /6030
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.