اخبار مرتبط

مجید مهروانی روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا با اشاره به این که گیلما رشته رزمی متشکل از کشتی گیله مردی و کشتی مازندرانی است افزود : در جریان این رقابت ها و در بخش جوانان ، تیم رزم گیلما بانوان گیلان توانست با کسب سه مدال طلا ، یک مدال نقره و 2 مدال برنز مقام نایب قهرمانی کشور را تصاحب کند.
وی بیان کرد: همچنین تیم رزم گیلما بانوان بزرگسالان گیلان نیز در چارچوب رقابت های قهرمانی کشور ، موفق به کسب یک مدال طلا ، پنج مدال نقره و یک مدال برنز شد و روی سکوی سوم قهرمانی کشور قرار گرفت.
وی ادامه داد: در رقابت های رزم گیلما قهرمانی بانوان کشور، زبده ترین ورزشکاران این رشته از استان های مختلف کشور در شهرستان ساوه با هم به رقابت پرداختند.
رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان یادآور شد: پیش از این نیز ، تیم رزم گیلما مردان گیلان توانست با کسب 6 مدال طلا و 2 مدال برنز مقام قهرمانی کشور را به خود اختصاص دهد.
رزم گیلما یک رشته رزمی است که آمیخته از کشتی گیله مردی استان گیلان و کشتی میس میسی(کشتی باضربات مشت) استان ماندران می باشد.
در استان گیلان بیش از یکهزار ورزشکار سازمان یافته در رشته ورزشی کونگ فو و هنرهای رزمی، در دو بخش بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف فعالیت دارند.
خبرنگار: حسین مجرد **انتشار دهنده: بابایی
7285 /6030
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.