اخبار مرتبط

دبیر تخصصی و سرپرست هیئت داوران هفتمین جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌های کشور از پایان کار داوری و انتخاب نفرات برگزیده این دوره از جشنواره خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، رضا مقدسی گفت: پس از دو هفته مطالعه و بررسی دقیق آثار ارسالی به هفتمین دوره جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌ها، کار داوری این آثار به پایان رسید.

وی ضمن تقدیر از همکاران خود در تیم داوری آثار جشنواره متشکل از احمد توکلی، بیژن مقدم، علیرضا ملکیان و اکبر نصرالهی، افزود: تمامی مراحل انتخاب آثار برگزیده در معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده است.

دبیر تخصصی و سرپرست هیئت داوران هفتمین جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌های کشور تصریح کرد: اسامی نفرات منتخب به دبیرخانه جشنواره اعلام شد تا از افراد برگزیده برای شرکت در آیین اختتامیه این جشنواره دعوت به عمل آید.

هفتمین جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌های کشور از سری برنامه‌های پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام‌رضا (ع) به همت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد بین‌المللی فرهنگی‌هنری امام‌رضا (ع)، مردادماه ٩٦ همزمان با دهه کرامت به میزبانی استان گیلان برگزار می‌شود.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی این جشنواره به آدرس gilan.shamstoos.ir مراجعه نمایند.

1

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.