اخبار مرتبط

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا:

به گزرش عصر شنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، فرمانده نیروی انتظامی رشت از دستگیری 2 سارق زن و مرد و کشف 9 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ رحیم شعبانی گفت: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز، ماموران انتظامی کلانتری 12 حین گشت زنی به یک مرد و یک زن که در حال حمل یک گونی بودند، مشکوک شده و اقدام به بررسی محموله کردند.
وی افزود:‌ در بازرسی از متهمان ، تعداد زیادی کفش و لوازم منزل کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی رشت با اشاره به اینکه مرد 28 ساله و زن 26 ساله در بررسی فنی پلیس به 9 فقره سرقت از منازل رشت اعتراف کردند، گفت:‌ متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.
بر اساس گزارش دیگری از واحد اطراع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف ۲ کیلو و ۴۰۰ گرم ماده مخدر شیشه در شهرستان رشت خبر داد.
احدالله احدی گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر در پی بررسی گزارش های مردمی از فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در استان مطلع شده ، اتوبوس حامل متهم را متوقف و این قاچاقچی ۲۵ساله را میدان گیل شهر رشت کردند.
وی ادامه داد: از متهم ۲ کیلو و ۴۰۰ گرم ماده مخدر شیشه کشف و همدستان ۳۱ و ۲۵ ساله او نیز که با یک خودرو ، منتظر تحویل گرفتن مواد بودند، غافلگیر و دستگیر شدند.
7294/2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا:

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.