اخبار مرتبط

حسین احمدی روز جمعه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: با پیگیری مسئولان شهرستانی و استانی، گروه تاسیسات فنی زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی گیلان و شرکت پیمانکار این بیمارستان با حدود 12 ساعت تلاش، سقف فروریخته را تعمیر و مرمت کرد.
وی علت فرو ریختگی سقف را نشت آب دستگاه های چیلر (زداینده حرارت از مایعات) عنوان و اضافه کرد: نظارت برای پیشگیری از وقوع اتفاقات مشابه تشدید شده است و امیدواریم با همکاری شرکت پیمانکار بیمارستان، مخزنی برای جذب آب چیلر تعبیه و از نشت آن جلوگیری شود.
بیمارستان 132 تختخوابی آستارا فروردین ماه امسال به بهره برداری رسید و برای ساخت و تجهیز آن به مساحت 20 هزار و 650 متر مربع، 560 میلیارد ریال هزینه شده و دارای بخش های تخصصی داخلی و جراحی، زنان و زایمان، کودکان و نوزادان، پشتیبانی، مراقبت ویژه، اورژانس، درمانگاه، آزمایشگاه و کلینیک های درمانی است.
در بهار امسال، در این واحد درمانی به 30 هزار نفر در بخش اورژانس، یک هزار و 131 نفر در اتاق های عمل، 109 نفر در بخش زایمان، 2 هزار و 839 نفر در بخش بستری، یک هزار و 516 نفر در بخش سونوگرافی و هشت هزار و 397 نفر در درمانگاه تخصصی خدمات رسانی شده است.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.
خبرنگار: یوسف هدایتی ** انتشاردهنده: کبیری
7105 / 7124/2007

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.