اخبار مرتبط

به گزارش عصر دوشنبه روابط عمومی فرمانداری آستارا به ایرنا؛ یونس رنجکش در اولین جلسه شورای مشورتی ایثارگران و جانبازان آستارا در فرمانداری این شهرستان افزود: ایثارگران و جانبازان از افتخارات ملی ما هستند و آرامش و امنیت جامعه را مدیون این عزیزان هستیم و باید تلاش کنیم دغدغه های آنان برطرف شود.
وی اضافه کرد: یکی از وظایف مهم شورای مشورتی ایثارگران رصد و شناسایی مشکلات جامعه ایثارگران است و باید با ارائه برنامه و راهکارهای مناسب برای رفع این مشکلات اقدام شود.
وی ادامه داد: معتمدان باید با جامعه هدف که ایثارگران و جانبازان هستند پیوند ایجاد کرده و این پیوند و ارتباط را گسترش دهند و مشکلات و مطالبات آنان را به مدیران ارشد شهرستان منتقل کنند.
رنجکش افزود: یکی از دغدغه های اصلی جامعه ایثارگران و جانبازان، اشتغال فرزندانشان است و برای رفع این مشکل باید مهارت ورود به بازار کار را برای آنها فراهم کرد و برگزاری کارگاه های آموزشی کسب و کار و مهارت حرفه آموزی برای آنان ضروری است.
فرماندار آستارا یادآور شد: این شهرستان دارای ظرفیت های بالایی در اشتغال زایی است و می توان با برخورداری از حداقل سرمایه، شغل ایجاد کرد و با ارائه تسهیلات کم بهره می توانیم از آنان حمایت کنیم.
آستارا 166 شهید، 71 آزاده و 615 جانباز را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرده است.
**
فرماندار آستارا در بازدید از بازار ساحلی این شهرستان، بهسازی محیط ظاهری و تقویت زیرساخت های آن به منظور ارائه خدمات بیشتر به مردم و گردشگران را خواستار شد.
یونس رنجکش اظهار کرد: بازار ساحلی آستارا نبض حیات اقتصادی این شهرستان است و باید با ارائه خدمات مطلوب و ایجاد جاذبه های مناسب از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد.
وی با گفت و گو و آگاهی از نظرها و دیدگاه های کسبه بازار ساحلی آستارا، بر رفع مشکلات انها تاکید کرد.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان واقع شده و با حدود پنج هزار واحد تجاری که اغلب در بازارچه ساحلی آن متمرکز شده است، همه ساله پذیرای میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی است و یکی از 20 شهر گردشگرپذیر کشور به شمار می رود.
دریافت خبر: یوسف هدایتی** انتشار دهنده : بابایی
7105 / 7124 /6030

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.