اخبار مرتبط

کامران نعمتی به خبرنگار ایرنا گفت: حمید رجبی نیا، مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیا، مسئولیت مربیگری این دوره را بر عهده دارد که علوم و فنون مربوطه را به شرکت کنندگان انتقال می دهد.
نعمتی اظهار کرد: کلاس مربیگیری فوتبال درجه C ایران به مدت یک هفته و در دو مرحله تئوری و عملی در مجموعه ورزشی معلم رضوانشهر برای اولین بار آغاز شده است و در پایان به افرادی که بتوانند با موفقیت این دوره را پشت سر بگذارند، مدرک مربیگری فوتبال درجه C ایران اعطاء می شود .
نعمتی خاطرنشان کرد: کلاس فوق بنا بر قوانین جدیدی که از سوی کمیته آموزش فدراسیون فوتبال ایران اعلام شده، جایگزین کلاس مربگیری درجه D آسیا است و مربیانی که این دوره را با موفقیت پشت سر بگذارند، می توانند با تشخیص مدرس در دو شاخه B ایران و یا C آسیا به مدارک بالاتر دست یابند.
وی ادامه داد: همچنین افرادی که موفق به کسب مدرک مربیگری درجه C ایران شوند، می توانند در تیم های زیر گروه شهرستان و استان، به مربیگری مشغول شوند.
نعمتی در ادامه با بیان این مطلب که در شهرستان رضوانشهر هم اکنون تعداد 16 نفر مربی فوتبال فعال هستند گفت: یک تیم فوتبال در لیگ برتر بزرگسالان گیلان و همچنین در رده نو جوانان نیز یک تیم برتر در سطح استان داریم.
وی با اشاره به فعالیت مدارس فوتبال در این شهرستان گفت: با شروع فصل تابستان، مدارس فوتبال در این منطقه زیر نظر فدراسیون فوتبال کشور مشغول فعالیت هستند.
شهرستان رضوانشهر با حدود 80 هزار نفر جمعیت، 120 روستا و 810 کیلومتر مربع وسعت جغرافیایی در 70 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.
خبرنگار: مهرعلی گواهی **انتشار دهنده : بابایی
7293 /6030

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.