اخبار مرتبط

آیت الله زین العابدین قربانی و محمدعلی نجفی در این پیام مشترک که نسخه ای از آن روز پنجشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، گفته اند: بیست و نهم اردیبهشت ماه فرصت با ارزش دیگری برای تبلور عظمت و بزرگی مردم غیور ایران اسلامی است تا در کنار هم و به کمک یکدیگر ، جلوه‌ای زیبا از هوشیاری این ملت را به جهانیان عرضه کنند چراکه به فرموده رهبر معظم انقلاب انتخابات می تواند عرصه ظهور و بروز وحدت ، عقلانیت و شعور ملی ما قرار بگیرد.
در ادامه این پیام مشترک افزوده شده: همانگونه که اساس نظام جمهوری اسلامی بر پایه آرای مردم بنا نهاده شده، انتخابات فرصتی برای استفاده از حق تعیین سرنوشت و فرصتی برای هر ایرانی است تا نشان دهد به سرنوشت کشور علاقه‌مند بوده و در تعیین آن نقش دارد.
نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان اضافه کرده اند: بی شک انتخابات علاوه بر نشان دادن عزم ، قدرت و ایستادگی ملی به جهانیان، وفاداری، شجاعت و دلیری یک ملت آگاه را نسبت به آینده خود نشان می دهد و در این میان ، حضور گسترده مردم در انتخابات تجلی دوباره نشاط ، سرزندگی ، هیبت و عظمت انقلاب اسلامی در دنیا و امید دوباره دوستداران و نا امیدی بدخواهان نظام درسراسر جهان است.
آیت الله زین العابدین قربانی و محمدعلی نجفی در خاتمه این پیام مشترک، از مردم غیور گیلان که همواره در حمایت از آرمان های انقلاب اسلامی در صحنه حضور دارند، دعوت کرده اند تا با مشارکت حداکثری خود افتخاری دیگر بر تاریخ درخشان این مرز و بوم بیفزایند و با برگ های رأیی که به صندوق می اندازند و با انتخاب اصلح ، موجبات تداوم راه پرافتخار خدمت گذاری، توسعه و پیشرفت و افزایش هرچه بیشتر عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم نمایند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، فردا (جمعه 29 اردیبهشت ماه) در سراسر میهن اسلامی برگزار می شود.
7294/2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.