اخبار مرتبط

دومین جلسه تخصصی ارتقاء سطح کیفی کسب و کار سامانه هوشمند مجاری عرضه با هدف بررسی مسایل مجاری عرضه سوخت در حوزه کسب و کار سامانه هوشمند به ریاست مدیر عامل نفت منطقه گیلان برگزار شد.

به گزارش ایلنا از رشت، بررسی مسائل مربوط به پایداری خط مخابراتی جایگاه، نصب و راه اندازی کارت‌خوان و سیم کارت برای نازل های جدید جایگاههای در حال توسعه ، نصب دستگاه pay station  ( ایستگاه پرداخت الکترونیک ) و بررسی راهکارهای استفاده بهینه از تجهیزات سامانه در مجاری عرضه سوخت  از اهم سرفصلهای این نشست بود .

پیگیری نصب و راه اندازی کارتخوان و سیم کارت تلمبه ها و نازل های  جدید نفتگاز  و سامانه پرداخت الکترونیک درجایگاهها ، پیگیری مستمر کاهش سوءاستفاده از کارت های سوخت نفتگاز  با استفاده از سامانه های در اختیار نواحی ، واحدهای ستادی و جایگاهها از جمله مصوبات این نشست بود .

معاون مالی اداری، معاون بازرگانی، رئیس حراست، رئیس سامانه هوشمند، رئیس برنامه‌ریزی و کارشناسان حراست و فن آوری اطلاعات ( IT  ) منطقه از اعضای کارگروه پیگیری و رفع مشکلات کسب و کار مجاری عرضه هستند که در دومین نشست خود اتخاذ تصمیمات مرتبط با امور فن آوری اطلاعات ( IT  ) و رایانه ای در جایگاههای سطح استان را مورد بررسی قرار دادند .

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.