اخبار مرتبط

فرماندار رضوانشهر گفت: جمهوریت و اسلامیت آرمان ماست و برای تحقق آن باید مشارکت حداکثری جمهوریت را داشته باشیم.

به گزارش ایلنا از رضوانشهر، جلسه تمهید مقدمات و ستاد پشتیبانی انتخابات با دهیاران شهرستان در محل فرمانداری به ریاست فرماندار رضوانشهر برگزار شد.

فرماندار رضوانشهر در این نشست ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از زحمات دهیاران بخش مرکزی و پره سر که به عنوان مدیر اجرایی در روستا در پیگری عمران و آبادانی و مسائل و مشکلات مردم تلاش می کنند قدردانی کرد.

حسنی‌پور با اشاره به دو انتخابات مهم 29 اردیبهشت سال 96 گفت: ما به عنوان مجریان انتخابات باید در حفظ و صیانت از آرای مردم و امنیت و سلامت انتخابات در چارچوب قانون عمل کنیم و مردم را جهت حضور و مشارکت حداکثری در پای صندوق های رأی دعوت کنیم.

وی افزود: شما دهیاران به عنوان مدیر روستا جزو گروه‌های مرجع محسوب می شوید  و  اثرگذار  هستید تا مردم را به حضور پرشور و مشارکت حداکثری و آگاهانه در عرصه انتخابات رهنمون نمائید.

فرماندار رضوانشهر گفت: ما موظفیم شور و نشاط و امید که موجب رشد و توسعه یافتگی و اقتدار کشور می گردد  را تکامل دهیم زیرا یأس و ناامیدی اساساً باعث در جازدگی و مانع نشاط می‌شود و نگذاریم آسیبی به آن رسانده شود که امیدواریم همه مردم در پای صندوق های رأی موجب عزت و اقتدار ایران و یأس و ناامیدی دشمنان ما شوند.

حسنی‌پور عنوان‌کرد: جمهوریت و اسلامیت آرمان ماست و برای‌تحقق آن باید مشارکت حداکثری جمهوریت را داشته باشیم.

وی  بیان داشت: این امنیتی که امروز در کشور داریم مرحون خون پاک شهدای والامقام و رزمندگان و نیروهای امنیتی ، نظامی و انتظامی در سایه فرامین مقام معظم رهبری است لذا همه باید در جهت حضور مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تلاش نمایند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.