اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا محمدباقر نوبخت عصر پنجشنبه در جشنواره نشاط و امید در سالن یادگار امام رشت اظهار کرد: گشوده شدن گره بزرگ محاصره اقتصادی و شکستن دیوار تحریم ها علیه ایران اسلامی را افتخار بزرگ دولت تدبیر و امید عنوان کرد.
سخنگوی دولت اضافه کرد: تکمیل راه آهن تهران به همدان و تهران به رشت و بسیاری دیگر از پروژه های مهم عمرانی، تنها اقداماتی در راستای توسعه فیزیکی در دولت یازدهم است.
وی پیروزی در مذاکرات هسته ای را گام بزرگ و موفق دیپلماسی ایران در دنیا دانست و افزود: دولت تدبیر و امید با حمایت قاطعانه مقام معظم رهبری و با پشتیبانی ملت غیور و همچنین برخورداری از فن مذاکره بین تیم دیپلماسی دولت، موفق شد حلقه بی رحمانه تحریم اقتصادی به دور ایران را در هم بشکند.
نوبخت تصریح کرد: با همت دولتمردان دولت یازدهم، امروز پس از گذشتن از دوران سخت تحریم می توانیم به هر میزان که لازم است، نفت صادر کنیم .
معاون رئیس جمهوری تاکید کرد: باید عملکردهای مثبت دولتمردان به مردم گزارش داده شود چرا که ورود هواپیما به ایران در شرایطی که مردم مجبور بودند به خاطر تحریم های ظالمانه با هواپیماهای فرسوده سفر کنند، بیانگر پیروزی ایران است .
نوبخت با اشاره به افزایش شش برابری اعتبارات دولت یازدهم در بخش ورزش نسبت به دولت گذشته گفت: هدف دولت تدبیر و امید، ارائه اعداد و ارقام نیست بلکه تمام تلاش دولت یازدهم در راستای فراهم سازی زمینه رفاه و امنیت و آرامش در میهن اسلامی است.
به گزارش خبرنگار ایرنا جشنوار نشاط و امید به مناسبت فرارسیدن روز میلاد حضرت علی اکبر(ع)و روز جوان ، عصر پنجشنبه با حضور استاندار گیلان ، مدیران کل ورزش و جوانان و آموزش و پرورش و مسئولان ورزشی استان و همچنین تیم فوتبال سپیدرود رشت و جمع کثیری از جوانان در سالن یادگار امام(ره) رشت برگزار شد.
خبرنگار: رضا اکبری ** انتشاردهنده: کبیری
7471/2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.