اخبار مرتبط

حداد عادل در بازدید از نمایشگاه کتاب عنوان کرد:

به گزارش خبرنگار ایرنا ، محمد مهدی مظفری روز پنجشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان آستارا افزود: اگر جوانان کشور با وحدت کلمه از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب پیروی کنند، تلاش های دشمنان نظام و انقلاب اسلامی برای تضعیف پایه های اعتقادی و مذهبی آنان تاثیرگذار نخواهد بود.
وی اضافه کرد: نسل جوان دوران انقلاب اسلامی برای تحقق آرمان های انقلاب گام های موثر و ارزشمندی برداشت و روحیه استقلال و عزت این ملت را زنده نگه داشت.
وی با اشاره به اینکه رسیدگی به اشتغال جوانان باید حالت کاربردی به خود بگیرد، اظهار کرد: مهم ترین نیاز جوانان اشتغال است و تمام دستگاه های متولی باید جهت تحقق این هدف به یاری دولت بشتابند.
مظفری خواستار راه اندازی بانک اطلاعاتی جوانان آستارا شد و گفت: در دستگاه های شهرستان پراکندگی هایی در امور جوانان وجود دارد که با تشکیل بانک اطلاعاتی می توان امور جوانان را بهتر ساماندهی کرد.
وی با اشاره به اینکه به واسطه این بانک اطلاعاتی خدمات دهی به جوانان با شتاب بیشتر انجام خواهد شد، تصریح کرد: باید جوانان برتر را شناسایی و حوزه فعالیت آنها را مشخص کنیم و به صورت یک تشکل در آوریم.
رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا نیز در ادامه این جلسه گفت: چهار سازمان مردم نهاد با مشارکت جوانان در حوزه های مختلف شهرستان آستارا فعال است و پیش بینی می شود تا پایان سال جاری تعداد آنها به 10 سازمان افزایش یابد.
وحید خاصی پور با اشاره به اینکه باید به جوانان فرصت تصمیم گیری و فعالیت در حوزه های مختلف را داد، افزود: سازمان های مردم نهاد نقش بسیار مهمی در بهبود وضعیت جوانان دارند و باید از آنها حمایت شود.
وی ادامه داد: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید مکان های مناسبی برای فعالیت جوانان و نوجوانان شهر و روستا فراهم و باعث ارتقای روحیه نشاط و سلامت آنها شده است.
وی با اشاره به اضافه شدن سه هزار و 265 متر مربع به سرانه فضای ورزشی این شهرستان در سال گذشته، گفت: این شهرستان دارای 34 هزار و 677 متر مربع فضای روباز و 9 هزار و 897 متر مربع فضای سر پوشیده ورزشی است.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و سه هزار و 500 ورزشکار با بیمه ورزشی در این شهرستان ساماندهی شده است.
خبرنگار: یوسف هدایتی ** انتشار : نصراله ابراهیمی
7105 / 7124/6070

اخبار مرتبط

حداد عادل در بازدید از نمایشگاه کتاب عنوان کرد:

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.