اخبار مرتبط

دهمین مرحله اجرای طرح افزایش ایمنی موتورسواران و عابرین پیاده در استان گیلان با تحت پوشش قرار دادن 50 روستای استان گیلان از 16 اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.

به گزارش ایلنا از رشت، نازک کار، مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان گیلان ضمن اعلام این خبر گفت: به منظور آشنایی موتورسواران با مقررات راهنمایی و رانندگی، رعایت نکات ایمنی در هنگام موتورسواری، افزایش اطلاعات ترافیکی و پیشگیری از وقوع تصادفات دهمین مرحله طرح افزایش ایمنی تردد عابرین پیاده و راکبین موتور سیکلت به مرحله اجرا در می آید.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان گیلان افزود: در اجرای طرح مذکور 50 روستای تحت پوشش شهرستان‌های رشت، سیاهکل، رودبار، صومعه سرا، تالش و شفت با توجه به تحلیل وضعیت موجود و شناسایی مکان‌های هدف انتخاب شدند تا طی 5 روز آموزش‌های مربوط به شیوه استفاده صحیح و ایمن از موتورسیکلت را در یک محیط شاد و صمیمی فراگیرند.

وی افزود: آموزش‌های مذکور شامل اجرای نمایش، برنامه‌های طنز، فرهنگی و مسابقات در یک فضای شاد بوده که علاوه بر راکبان موتور سیکلت، خانواده‌های آنان هم بعنوان عابرین پیاده می‌توانند در این محیط آموزشی حضور یابند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.