اخبار مرتبط

سرپرست مدیریت ساخت و توسعه راههای اداره کل راه و شهرسازی گیلان از پیشرفت 50 درصدی پروژه تقاطع غیر همسطح کلاچای - رحیم آباد در محور رشت – چابکسر خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، محسن عادلی سرپرست مدیریت ساخت و توسعه راههای اداره کل راه و شهرسازی گیلان اظهار داشت:پروژه تقاطع غیرهمسطح کلاچای- رحیم آباد در محور رشت – چابکسر ، یکی از پروژه های مهمی است که توسط اداره کل راه و شهرسازی گیلان در دست اجرا است.

عادلی تصریح کرد: بعلت تداخل ترافیک در این محور هر ساله شاهد تصادفات زیادی در این محدوده اعم از  برخورد خودروها با عابرین پیاده مخصوصاً راکبین موتور سیکلت ها بودیم که انشاالله با بهره‌برداری از این پروژه این مشکلات مرتفع خواهد شد.

وی با اشاره به جزئیات این پروژه خاطرنشان کرد : این تقاطع به شکل تقاطع روگذر در محور اصلی است که طول تقاطع 1150 متر شامل 17 دهنه پل ، که دهانه‌ها بین 25 تا 28 متر است ، حدود 148 شمع به قطر 1.20 به عمق 20 متر و 32 عدد ستون و سرستون دارد و دارای 170 تیر و 440 متر دیوار است.

سرپرست مدیریت ساخت و توسعه راههای اداره کل راه و شهرسازی گیلان اضافه کرد : رمپ دسترسی به رحیم آباد و داخل شهر رحیم آباد از طریق کنار گذر و میدانی که در وسط تقاطع احداث می‌شود کارسازی خواهد شد.

عادلی گفت: این پروژه با برآورد اعتبار حدود 10 میلیارد تومان از سال 93 آغاز و  مدت اولیه اش 30 ماه بوده و توسط شرکت سازه کار با نظارت مهندسین مشاور ره آزما در دست اقدام است و تاکنون بالای 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و انشاالله درصورت تخصیص منابع در اوایل سال آتی به بهره‌برداری خواهد رسید.

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.