اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا ، در پایان مرحله مقدماتی این رقابت ها ، تیم های بسکتبال نوجوانان آرنا رشت و لاهیجان (الف) از گروه اول و تیم های صومعه سرا و درفک رشت نیز از گروه دوم توانستند به مرحله نیمه نهایی صعود کنند.
در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها نیز ، تیم های بسکتبال نوجوانان آرنا رشت و درفک رشت به مصاف هم می روند و در دیگر دیدار این مرحله نیز ، تیم های لاهیجان (الف) و صومعه سرا رو در روی هم قرار می گیرند که تیم های برنده این 2 بازی ، به دیدار پایانی صعود خواهند کرد.
در آخرین دیدارهای برگزار شده از مرحله مقدماتی این رقابت ها که روز چهارشنبه در لاهیجان برگزار شد ، تیم بسکتبال نوجوانان صومعه سرا با نتیجه 54 بر 38 برابر درفک رشت به برتری رسید.
و تیم بسکتبال نوجوانان لاهیجان (الف) با نتیجه 56 بر 41 تیم وارش رشت را مغلوب کرد.
همچنین در دیگر دیدار برگزار شده این رقابت ها ، تیم های بسکتبال نوجوانان صومعه سرا و لاهیجان (ب) رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم صومعه سرا با نتیجه 47 بر 36 حریف خود را شکست داد.
در رقابت های بسکتبال قهرمانی نوجوانان استان گیلان تیم های آرنا ، وارش و درفک از رشت ، لاهیجان (الف) ، لاهیجان (ب) و صومعه سرا حضور داشتند.
در استان گیلان بیش از سه هزار ورزشکار به صورت سازمان یافته در رشته ورزشی بسکتبال، در 2 بخش آقایان و بانوان و در رده های سنی مختلف فعالیت دارند.
خبرنگار: حسین مجرد ** انتشار : نصراله ابراهیمی
7285/6070
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.