اخبار مرتبط

سرهنگ حسین محمدپور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براثر برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با یک دستگاه وانت مزدا در محور رودبنه – آستانه اشرفیه متاسفانه یک نفر جان باخت.
وی اضافه کرد: یک دستگاه موتورسیکلت که در محور رودبنه به آستانه در حال تردد بود به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه از ناحیه پهلوی چپ با یک دستگاه وانت مزدا برخورد کرد.
وی ادامه داد : بر اثر این برخورد ، راننده موتور (مردی 25 ساله ) به علت شدت جراحات وارده در دم جان خود را از دست داد.
وی با اشاره به آمار بالای مجروحان و کشته شدگان راکبان موتور سیکلت خواست تا رانندگان این وسیله نقلیه ایمنی و احتیاط بیشتر را رعایت کنند.
**برخورد سه دستگاه خودرو با یکدیگر یک کشته و 2 مجروح بر جای گذاشت.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان همچنین از برخورد سه دستگاه خودرو منجر به کشته شدن یک نفر و برجای ماندن 2 مجروح در حادثه ای دیگر خبر داد.
وی تصریح کرد: یک دستگاه سواری پراید در محور فرعی فومن به ضیابر در حال عبور به محور اصلی بود که به علت عدم رعایت حق تقدم، با یک دستگاه 206 و یک دستگاه 405 ، برخورد کرد.
وی ادامه داد: به دنبال این برخورد متاسفانه سرنشین پراید ( خانم 30 ساله) به علت شدت جراحات وارده و عدم استفاده از کمربند ایمنی در دم جان خود را از دست داد و راننده 2 خودروی دیگر به بیمارستان منتقل شدند.
سرهنگ محمد پور در پایان ضمن ابراز همدردی و تاسف در خصوص وقوع این‌گونه حوادث ناگوار از تمامی رانندگان وسائط نقلیه خواست همواره در طول رانندگی خود قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت و با بستن کمربند ایمنی از جان خود محافظت نمایند تا شاهد وقوع اینگونه حوادث دلخراش نباشیم.
خبرنگار: مریم سلیمانی ** انتشار : نصراله ابراهیمی
7296/6070
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.