اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید محمد احمدی شامگاه دوشنبه در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان لاهیجان افزود: حضور رای اولی ها به عنوان جوانان و نوجوانانی که به گفته امام خمینی (ره) امید و آینده سازان انقلاب اسلامی بشمار می روند، در انتخابات این دوره در افزایش نشاط و شور فضای انتخابات موثر است.
وی با اشاره به احداث آموزشگاه دارالقرآن در شهرستان افزود: آموزش و پرورش باید توسط معلمان خبره، دانش آموزان را از پایه با قرآن و داستان های قرآنی آشنا و دفاع از حق را با توجه به آموزه های دینی در دانش آموزان نهادینه کند.
احمدی با اشاره به پیش رو بودن هفته معلم خاطرنشان کرد: نباید نقش کلیدی و اساسی معلم را محدود به مورد خاصی کنیم بلکه معلم در همه زمینه های تربیتی، تعلیمی و آموزشی نقش آفرین است.
فرماندار لاهیجان با تاکید بر جایگاه رفیع آموزش و پرورش در جامعه اظهار داشت: کمک به این نهاد مهم و تاثیرگذار باعث رفع بسیاری از مسائل و مشکلات موجود در جامعه خواهد شد.
همچنین در این جلسه اعضای شورای آموزش و پرورش لاهیجان از برگزاری هفته معلم و تجلیل از مقام معلم در این شهرستان خبر دادند و پیشنهاداتی در این زمینه ارایه شد.
شهرستان لاهیجان با دو بخش مرکزی و رودبنه، در 40 کیلومتری شرق مرکز گیلان قرار دارد.
خبرنگار: فرهاد نظرپور **انتشاردهنده: کبیری
6029/2007

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.