اخبار مرتبط

به گزارش عصر یکشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، سرهنگ علی یوسفی گفت: در پی کسب گزارش مردمی مبنی بر حمل مواد پتروشیمی غیرمجاز توسط یکی از شرکت های لاستیک سازی استان گیلان، بررسی موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس این استان قرار گرفت.
وی با تاکید براینکه ماموران با اقدامات پلیسی به صحت گزارش ها و محل دپو کالاهای مذکور پی بردند، افزود: در بازرسی از انبار این شرکت 62 تن مواد پتروشیمی قاچاق کشف و ضبط شد.
سرهنگ یوسفی ادامه داد: مواد کشف شده چهار میلیارد و یکصد میلیون ریال ارزش داشتند و مالک این شرکت با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.
بر اساس گزارش دیگری از واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، فرمانده نیروی انتظامی رشت از کشف 24 تن چوب قاچاق در بخش خشکبیجار این شهرستان خبر داد.
سرهنگ رحیم شعبانی ادامه داد: ماموران انتظامی بخش خشکبیجار با انجام اقدامات پلیسی فردی که قصد حمل و بارگیری چوب قاچاق داشت را شناسایی کردند.
وی افزود: ماموران پلیس از این قاچاقچی چوب که فردی 35 ساله بود، 24 تن چوب قاچاق جنگلی از نوع توسکا، آزاد، افرا و گردو کشف و ضبط کرده و دو دستگاه کامیون نیز توقیف شد.
سرهنگ شعبانی از شهروندان خواست برای جلوگیری از سودجویی افراد سودجو، هرگونه موارد مشکوک را از طریق سامانه تلفنی 110 به پلیس گزارش کنند.
شهرستان رشت مرکز استان گیلان با شش بخش، 293 روستا و 18 دهستان، دارای 930 هزار نفر جمعیت است.
7294/2007

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.