اخبار مرتبط

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز یکشنبه گفت : با اعلام فدراسیون فوتبال ، اسلامی داوران هفته بیست و هفتم لیگ دسته اول معرفی شد که گروه داوری 2 تیم سپیدرود و فولاد یزد نیز اعلام شد.
علیرضا وهابی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر این اساس ، ناصر جنگی به عنوان داور دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و فولاد یزد معرفی شد.
وی اظهار کرد: همچنین بابک عباسقلی زاده و رضا نجفی به عنوان کمک داور ، ناصر جنگی را همراهی خواهند کرد ، مرتضی عابدی به عنوان داور چهارم و مسعود مرادی نیز ناظر بازی خواهند بود.
وی ادامه داد: تیم های فوتبال سپیدرود رشت و فولاد یزد عصر یکشنبه هفته جاری 16 اسفندماه در هفته بیست و هفتم از رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، در ورزشگاه شهید عضدی رشت رو در روی هم قرار می گیرند.
مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان خاطرنشان کرد: تا پایان هفته بیست و ششم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، تیم سپیدرود رشت با کسب 47 امتیاز در صدر جدول و تیم فولاد یزد نیز با کسب 19 امتیاز در مکان هفدهم جدول رده بندی قرار دارند.
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، 18 تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند .
خبرنگار: حسین مجرد ** انتشار : نصراله ابراهیمی
7285/6070
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.