اخبار مرتبط

علی مجدآرا روز یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در رشت افزود: در سند چشم انداز توسعه تا سال 1404 باید حدود 50 درصد مردم در امر ورزش حضور داشته باشند که خوشبختانه هم اینک بیش از 21 درصد مردم به ورزش مشغولند.
وی که برای انتخابات ریاست هیات ورزش های همگانی گیلان در رشت حضور داشت ، اظهار کرد: هم اکنون نیز از برنامه های سند چشم انداز جلوتر هستیم و امیدواریم که تا سال 1404 به همه برنامه های پیش بینی شده در این سند دست یابیم.
وی گفت: چشم انداز این سند ، شادابی ، نشاط ، سلامت و فعالیت اقشار مختلف مردم است که امیدواریم این امر تحقق یابد و بتوانیم مردم را بیشتر با فواید ورزش آشنا کنیم.
وی ادامه داد: همچنین سند تحولی را برای استان های کشور با بیش از سه هزار نفر ساعت برنامه ریزی کردیم که در اختیار استان ها قرار خواهد گرفت که هر استانداری ، سفیر ورزش استان خود خواهد بود.
وی بیان کرد: در این سند ایجاد سلامتی ، نشاط و شادی در بین مردم پیش بینی شده که استاندار گیلان نیز به عنوان سفیر ورزش همگانی این استان انتخاب و تندیس و حکم این مقام نیز ، به دکتر نجفی اهداء خواهد شد.
رئیس فدراسیون ورزش های همگانی اضافه کرد: ورزش هگانی مختص به یک قشر یا یک نهاد نیست بلکه همه در آن سهیم و نقش دارند و باید برای سلامت جامعه و روی آوردن مردم به ورزش تلاش کنند.
مجدآرا خاطرنشان کرد: متاسفانه فقر حرکتی در جامعه زیاد است و از طرف دیگر نزدیک به 40 درصد مردم دچار اضافه وزن و چاقی هستند که با ورزش می توان این مشکلات را کم و به حداقل رساند.
وی در ادامه به انتخابات ریاست هیات ورزش های همگانی گیلان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه این انتخابات در یک محیط صمیمانه انجام شد و یکی از افتخارات ما این است که یک خانم به عنوان رئیس هیات ورزش های همگانی در گیلان انتخاب شد.
انتخابات ریاست هیات ورزش های همگانی گیلان روز یکشنبه در رشت برگزار شد که در نهایت مریم بخشی توانست 14 رای از 16 آرای ماخوذه را کسب کند و به عنوان رئیس جدید این هیات انتخاب شود.
خبرنگار: حسین مجرد ** انتشار : نصراله ابراهیمی
/6070 7285
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.