اخبار مرتبط

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به ایرنا، طرح «عیدانه کتاب» با شعار «امسال هم کتاب عیدی دهیم» از 15 اسفند تا 15 فروردین‌ ماه در کتاب‌ فروشی‌ -های عضو این طرح اجرا خواهد شد.
تاکنون 754 کتابفروشی از 31 استان کشور در طرح «عیدانه کتاب» مشارکت کرده‌اند که از این تعداد 602 کتابفروشی از مراکز استان ها و 152 کتابفروشی از شهرستان ها عضو طرح شده‌اند، استان گیلان با ١٩ کتابفروشی فعال در این طرح مشارکت دارد.
طرح‌های حمایتی از کتاب‌فروشی‌ها که اولین‌بار با طرح «کتاب‌فروشی به وسعت ایران» در هفته کتاب سال گذشته برگزار شد و با طرح‌های عیدانه، تابستانه و پاییزه تداوم یافت، با طرح عیدانه کتاب ادامه پیدا می‌کند.
علاقه‌مندان به کتاب می‌توانند با در دست داشتن کارت ملی خود به مدت یک ماه با مراجعه به کتاب‌فروشی‌های عضو در شهرهای خود، کتاب‌های حوزه بزرگسال را با 20 درصد و کتاب‌های حوزه کودک و نوجوان را با 25 درصد تخفیف خریداری کنند.
بر اساس طرح عیدانه کتاب، برای هر نفر تا سقف ٢٠ هزار تومان یارانه کتاب در نظر گرفته شده است.
انتشارات جنگل،طاعتی ،وارسته،رستگار،شهرهای کتاب رشت،لاهیجان و لنگرود،فرازمند،دیبا ،پاتوق کتاب،باران،مژده،کناب،خاوری و شهر تحریر کتاب فروشی هایی هستند که مجری طرح یادشده هستند.
خبرنگار : مرضیه ضامن ** انتشار : نصراله ابراهیمی
1881/6070
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.