اخبار مرتبط

رئیس هیات کشتی استان گیلان گفت: دو کشتی گیر گیلانی به مرحله جدید اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشور دعوت شدند.

به گزارش ایلنا از رشت، نقی هدایتی رئیس هیات کشتی استان گیلان اظهار داشت: اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشور از چهارم خرداد ماه سال جاری با حضور زبده ترین ورزشکاران این رشته در تهران برپا می شود که مهدی احدی زناب و فربد سیرتی از گیلان نیز در این اردو حضور می یابند.

هدایتی افزود: بر این اساس و طبق اعلام فدراسیون کشتی، در وزن 45 کیلوگرم ، مهدی احدی زناب کشتی‌گیر ملی پوش و شایسته استان به همراه کشتی گیرانی از قم و خوزستان در این وزن حضور می یابند.

وی بیان کرد: همچنین در وزن 55 کیلوگرم فربد سیرتی دیگر کشتی گیر گیلانی که سابقه حضور در تیم ملی را دارد، به همراه یک کشتی گیر از مازندران در وزن 55 کیلوگرم به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان دعوت شد.

رئیس هیات کشتی استان اضافه کرد: نفرات دعوت شده به مرحله جدید اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشور باید به مدت 10 روز زیر نظر مربیان تیم ملی در خانه کشتی محمد بنا مجموعه ورزشی آزادی تهران تمرین کنند.

تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشور خود را برای حضور قدرتمند در رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا و نوجوانان جهان آماده می کند. رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا از 13 تیرماه سال جاری به مدت چهار روز در شهر نورسلطان قزاقستان و مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان نیز روزهای هفتم تا 12 مرداد ماه امسال در شهر صوفیه بلغارستان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.