اخبار مرتبط

علیرضا حسنی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : این جشن شنبه سی و یکم ماه جاری بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء با سخنرانی آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان روز شنبه مورخ 31 فروردین ماه در پیاده راه فرهنگی شهدای ذهاب (شهرداری رشت) برگزار می شود.
وی با بیان این که جشن نیمه شعبان با مشارکت هیات رزمندگان اسلام استان گیلان برگزار می شود، افزود: مولودی خوانی همراه با نورافشانی و اجرای برنامه های شاد از دیگر برنامه های این جشن است.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت خاطر نشان کرد: مجید ترکمان، یکی از استعدادهای برنامه تلویزیونی عصر جدید نیز در برنامه جشن نیمه شعبان حضور می یابد.
وی بیان داشت: در برگزاری این جشن، جمع آوری کمک های مردمی برای مناطق سیل زده توسط هلال احمر و کمیته امداد در پیاده راه انجام می شود که میهمانان شرکت کننده در این جشن می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را برای کمک به هموطنان عزیزمان در استان های لرستان، گلستان و خوزستان به غرفه های دایر شده تحویل نمایند.
وی اضافه کرد: جمع آوری کمک های مردمی برای مناطق سیل زده توسط هلال احمر و کمیته امداد در پیاده راه رشت انجام می گیرد که میهمانان شرکت کننده در این جشن می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را برای کمک به هموطنان سیل زده در استان های لرستان، گلستان و خوزستان به غرفه های دایر شده تحویل دهند.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت از شهروندان این کلانشهر برای شرکت در جشن نیمه شعبان در پیاده راه فرهنگی رشت دعوت کرد.
رشت حدود 700 هزار نفر جمعیت ثابت دارد که در طول روز به یک میلیون و 200 هزار نفر می رسد.
یکشنبه اول اردی بهشت نیمه شعبان است.
7286 /6030
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.