اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام محمد قمی روز دوشنبه در جلسه معارفه مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی گیلان افزود: در نظام تمدنی پیچیده امروز کار سازمان تبلیغات اسلامی در مصاف با دشمنان پیچیده تر خواهد بود.
وی با بیان اینکه مردم سختی های زیادی را می کشند و باید به این مردم افتخار کرد که استقامت می کنند، ادامه داد: وظایفی را در قبال مردم داریم که کوتاهی نخواهیم کرد و اهداف سازمان موثرتر دنبال می شود.
قمی با اشاره به انتخاب پنج اولویت در کشور برای سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد: تهران، مشهد، قم ، اهواز و رشت برای ما مهم بوده و با پشتگرمی در ارتقای فرهنگ دینی جامعه می کوشیم.
وی اضافه کرد: سازمان تبلیغات اسلامی با همه تشکیلات شامل خادمان فرهنگیان و موثران فرهنگی، مبلغان و روحانیان اهتمام دارد تا گام هایی استوارتر بردارد.
نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت نیز در این مراسم بزرگترین هدف انقلاب اسلامی را ایجاد تمدن اسلامی برای بشریت دانست و گفت: امروز پایه های انقلاب اسلامی در داخل مستحکم و در خارج از کشور توسعه یافته است.
آیت الله رسول فلاحتی با اشاره به اقدامات انجام شده در طول انقلاب برای تبیین و ترویج سبک زندگی اسلامی افزود: امروز با توجه به گستردگی فضای مجازی و ارائه فرهنگ غربی که کانون زندگی را نشانه گرفته، تبلیغ چهره به چهره توسط مبلغان در اقصی نقاط کشور می تواند در تبیین سبک زندگی اسلامی موثر باشد.
در پایان این مراسم از خدمات حجت الاسلام جمال یاری مدیرکل پیشین تبلیغات اسلامی گیلان تقدیر و حجت الاسلام سعید مهدوی به عنوان مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی استان معرفی شد.
7296 / 2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.