اخبار مرتبط

گزارش روز یکشنبه روابط عمومی فرمانداری فومن به ایرنا حاکیست؛ ساحره میرسیدی با همراهی علیزاده معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار فومن با حضور در شهر تاریخی ماسوله از آخرین وضعیت رانش کوه در این منطقه بازدید کرد.
در اثر بارندگی های مستمر، بخشی از کوه در منطقه اسدمحله شهر تاریخی ماسوله رانش کرد و بر اثر این حادثه، به خط لوله اصلی شبکه آب این شهر خساراتی وارد شد.
در جریان این بازدید، مسئولان بر ضرورت استحکام سازی منطقه آسیب دیده توسط شهرداری و مالک زمین جهت جلوگیری از خسارت بیشتر تاکید کردند.
محمود قاسم نژاد فرماندار شهرستان فومن نیز با همراهی حجت‌الاسلام افتخاری نماینده فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی از روستای ازبر پایین بازدید کرد و در جریان مشکلات این روستا در حوزه های راه، آب، برق و زمین ورزشی قرار گرفت.
وی همچنین از پایانه مسافربری فومن به ماسوله بازدید و بر لزوم انطباق درخواست تغییر کاربری با طرح تفصیلی شهر تاکید کرد.
شهرستان فومن با دو بخش مرکزی و سردارجنگل، در 25 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است. شهرک تاریخی ماسوله دارای 350 خانه تاریخی با قدمتی 800 تا هزار ساله است که در سال 1354 با شماره 1090 در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده؛ این شهرک تاریخی در 25 کیلومتری جنوب غربی شهرستان فومن و در 62 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.
7296/2007/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.