اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، جرج لیکنز عصر پنجشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیم های فوتبال سپیدرود و تراکتورسازی تبریز در رشت اظهار داشت: گرچه در لیگ ایران هیچ دیداری راحت نیست و بازی با تمامی تیم ها سخت است اما به دلیل شرایط موجود ، بازی با سپیدرود بسیار مهم است.
وی افزود: این دیدار برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به تنها چیزی که فکر می کنیم ارائه یک بازی حساب شده برابر سپیدرود است تا بتوانیم نتیجه لازم را کسب کرده و همچنان در کورس قهرمانی باقی بمانیم.
وی ادامه داد: در حال حاضر ما بهترین خط حمله لیگ برتر را دراختیار داریم و از طرف دیگر نیز خط دفاع ما جزو بهترین هاست اما آمار نتیجه را رقم نمی زند و باید خود را برای انجام یک بازی سخت آماده کنیم.
سرمربی بلژیکی تراکتورسازی تبریز اضافه کرد: گرچه ما شش بازی پیش رو داریم اما به طور حتم بازی با سپیدرود برای ما بسیار مهم است چون سرنوشت ساز محسوب می شود و به دلیل اینکه در خانه حریف بازی داریم، باید بیشتر تلاش کنیم تا به پیروزی و نتیجه دلخواه خود دست یابیم.
لیکنز به وضعیت باشگاه تراکتورسازی نیز اشاره و بیان کرد: با توجه به تغییرات ایجاد شده در بخش مدیریتی این باشگاه ، خوشبختانه ساختار آن بهبود یافته و هدف ما نیز این است که یک باشگاه حرفه ای داشته باشیم که در این راستا، مسئولیت من ، ثبات در باشگاه و حرفه ای شدن آن است تا در آینده نزدیک یکی از قدرت های برتر در ایران و آسیا باشیم.
تیم های فوتبال سپیدرود رشت و تراکتورسازی تبریز از ساعت 17 فردا (جمعه 23 فروردین) در هفته بیست و پنجم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم می روند.
تا پایان هفته بیست و چهارم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور که با حضور 16 تیم در حال برگزاری است، تراکتورسازی تبریز با 49 امتیاز در مکان دوم و سپیدرود رشت با 15 امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.
7285 / 2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.