اخبار مرتبط

مازیار غلامی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان داشت: نقشه های هواشناسی بیانگر شمالی شدن جریانات و نفوذ هوای بارشی از فردا به منطقه است بر این اساس طی جمعه و شنبه شرایط برای ابرناکی و مه آلود بودن هوا ، کاهش دما بین چهار تا 10 درجه سلیسوس در استان، در بعضی ساعت ها وزش باد و بارندگی مهیاست.
وی ادامه داد: طی فردا عصر و شب تا شنبه ظهر، بارندگی در بعضی نقاط بویژه نواحی جنوبی و شرقی استان، گاهی از شدت بیشتری برخوردار است و بالا آمدن آب رودخانه ها، مسیل ها و احتمال آبگرفتگی در این نواحی دور از انتظار نیست.
غلامی ارتفاع موج دریا از فردا را افزایشی عنوان و تأکید کرد که از استقرار، تردد و فعالیت در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری شود و به بخش های مختلف کشاورزی نظیر گلخانه داران، مرغداری ها ، پرورش دهندگان ماهی و ... توصیه کرد تغییرات دمایی مذکور را در نظر داشته و اقدامات لازم را انجام دهند.
وی آسمان فردا را نیز نیمه ابری تا ابری و مه آلود، کاهش نسبی دما، بعضی ساعت ها بارندگی و وزش باد، احتمال رعدوبرق پیش بینی کرد.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با 26 درجه مربوط به منجیل و کمینه دمای استان برای فردا را نیز مربوط به دیلمان با شش درجه ذکر کرد.
غلامی خاطرنشان کرد: بیشینه دمای امروز رشت 23 درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان 9 درجه خواهد بود.
7296/2007/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.