اخبار مرتبط

محمدرضا نازک کار روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس آخرین آمار دریافتی از 42 دستگاه تردد شمار ، طی مدت یاد شده ، یک میلیون و 592 هزار و 211 وسیله نقلیه وارد استان و یک میلیون و 621 هزار و 82 وسیله نقلیه از استان خارج شده است.
وی ادامه داد: این امار از نظر ورود خودروها به استان کاهش هفت و دو دهم درصدی و از لحاظ خروج از استان هشت و سه دهم درصدی را نشان می دهد.
وی تصریح کرد: طی اجرای طرح نوروزی ؛ گیلان از نظر متوسط تردد ساعتی با 730 وسیله نقلیه پنجمین استان پرتردد کشور بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیانگر کاهش شش و دو دهم درصدی از نظر متوسط تردد ساعتی است.
نازک کار بیشترین میزان ورودی به استان را از طریق ازاد راه قزوین - رشت با تردد 691 هزار و 815 وسیله نقلیه و بیشترین میزان خروجی را نیز از همین محور با میزان تردد 650 هزار و 711 وسیله نقلیه عنوان کرد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان ساعت اوج تردد در راه های استان را بین ساعت 17 تا 18 ذکر کرد.
طرح نوروزی راهداری از بیست و پنجم اسفندماه گذشته آغاز و تا پایان وقت هفدهم فروردین ماه ادامه یافت. 475 نیروی راهدار با 288 دستگاه ماشین آلات سبک، نیمه سنگین و سنگین به منظور رفع مشکلات احتمالی در راه های استان مستقر بودند.
7296/2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.