اخبار مرتبط

پردل امیری نژاد روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در تعطیلات نوروز، بیش از 90 درصد ظرفیت هتل ها و مراکز اقامتی آستارا پر شد و 524 هزار و 786 نفر در مدرسه ها، هتل ها، مهمانپذیرها و اردوگاه های گردشگری شهرداری اقامت کردند.
وی اضافه کرد: بیشترین بازدید گردشگران از بازار ساحلی آستارا بود و منطقه حیران، تالاب استیل، بقاع متبرکه و باغ پرندگان از دیگر جاذبه های مورد توجه گردشگران بود.
وی بیان کرد: هم زمان با تعطیلات نوروز موزه فرهنگ و آموزش حکیم نظامی بعد از یک سال تعطیلی بازگشایی شد و 240 گردشگر از آن بازدید کردند و 270 نفر نیز از تور آستاراگردی بهره بردند.
وی اضافه کرد: در تعطیلات نوروز 244 بار توسط بازرسان دستگاه های متولی از مجتمع های پذیرایی بین راهی، رستوران ها و سفره خانه های سنتی آستارا بازدید شد.
امیری نژاد گفت: در آستانه تعطیلات نوروز، کاروان استقبال از بهار با لباس های محلی و سفره های هفت سین در بازار ساحلی آستارا به راه افتاد و مورد استقبال گردشگران و شهروندان قرار گرفت.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده و مرکز آن با میزبانی چند میلیون مسافر در سال و تردد بیش از 800 هزار گردشگر داخلی و خارجی از مرز آن، جزو 20 شهر گردشگرپذیر کشور است.
7105 / 7124 /6030
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.