اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا در رقابت های بسکتبال سه نفره جام نوروز که در رده سنی زیر 18 سال برگزار می شود، هشت تیم از استان های تهران و گیلان حضور دارند که به صورت دو حذفی با هم به رقابت خواهند پرداخت.
در این دوره از رقابت ها که در سایت فدراسیون جهانی بسکتبال (فیبا) نیز ثبت خواهد شد، تیم های حاضر به مدت دو روز با هم به رقابت می پردازند تا در نهایت چهره تیم های برتر این دوره از مسابقات مشخص شود.
همچنین رقابت های بسکتبال خیابانی جام نوروز با حضور هشت تیم از استان های گیلان و اصفهان آغاز شده که این دوره از مسابقات نیز در رده سنی بالای 18 سال (بزرگسالان) برگزار و تیم ها با هم رقابت می کنند.
تیم های شرکت کننده در رقابت های بسکتبال خیابانی جام نوروز به صورت دو حذفی و به مدت دو روز با هم به رقابت خواهند پرداخت تا در نهایت تیم های برتر این دوره از مسابقات معرفی شود.
در رقابت های برگزار شده از روز اول این رقابت ها و در مسابقات بسکتبال سه نفره که در رده سنی زیر 18 سال برگزار می شود، تیم های ستارگان صومعه سرا و یاران بهنام رشت برابر حریفان خود به برتری رسیدند.
همچنین در رقابت های بسکتبال خیابانی جام نوروز که در رده سنی بالای 18 سال (بزرگسالان) برگزار می شود، تیم های ستارگان صومعه سرا و درفک رشت موفق شدند حریفان خود را شکست دهند.
7285/2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.