اخبار مرتبط

فریبرز مرادی عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به بارش باران در بیشتر مناطق کشور، بر لزوم پرهیز هم وطنان از ترددهای غیرضروری در چنین شرایط جوی تأکید و اضافه کرد: در همین راستا به کانون انجمن صنفی شرکت ها و موسسات مسافربری ابلاغ شد که مسافران بابت لغو سفرشان تا عادی شدن وضعیت جوی استان های مقصد، جریمه ای نپردازند.
وی یادآور شد: در شرایط عادی، چنانچه مسافری قصد لغو سفر داشته باشد؛ قبل از حرکت 10 درصد و بعد از حرکت 50 درصد مبلغ بلیت کسر می شود.
طبق اعلام اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از 25 اسفندماه گذشته تا چهارم فروردین ماه جاری، افزون بر 89 هزار مسافر برای سفرهای درون و برون استانی از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کرده اند.
140 شرکت حمل و نقل مسافر استان با بیش از سه هزار دستگاه وسیله نقلیه شامل 181دستگاه اتوبوس،778دستگاه مینی بوس و یک هزار و 624 دستگاه سواری آماده ارائه خدمت به مسافران نوروزی هستند.
سازمان هواشناسی اعلام کرده که بیش از 20 استان در کشور درگیر سیل هستند. اداره کل هواشناسی گیلان نیز بیان کرده که طی فردا (چهارشنبه) کاهش ابر و افزایش نسبی دما پیش بینی و علاوه بر این بتدریج طی پنجشنبه، مجدداً با عبور موجی ضعیف، شرایط برای افزایش ابر و در بعضی نقاط بارندگی فراهم می شود.
7296 / 2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.