اخبار مرتبط

به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا، تیم های فوتبال سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران از ساعت 16 و 30 امروز(شنبه) در هفته بیست و دوم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت رو در روی هم قرار می گیرند.
با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری این دیدار، طرفداران دو تیم از نقاط مختلف شهر رشت و حتی شهرهای همجوار با در دست داشتن پرچم های قرمز مربوط به تیمشان (هر دو تیم از لباس و پرچم قرمز استفاده می کنند)، خود را به ورزشگاه سردارجنگل رشت محل برگزاری این مسابقه رسانده تا از نزدیک نظاره گر این بازی باشند.
این امر باعث شده تا رشت رنگ و بوی خاصی به خود بگیرد و طرفداران دو تیم با در دست داشتن پرچم های تیم های محبوب خود، رشت را به رنگ قرمز درآوردند .
البته با توجه به میزبانی سپیدرود، طرفداران این تیم بسیار بیشتر از قرمزپوشان پایتخت هستند و آنان با در دست داشتن پرچم های سرخ سپیدرود خود را به ورزشگاه رسانده تا علاوه بر تماشای این دیدار حساس از نزدیک ، مشوق تیم نیز باشند.
به غیر از پرچم های قرمز که مربوط به تیم های سپیدرود و پرسپولیس تهران است، کلاه، هدبند ، مچ بند و شپیپورهای قرمز نیز در دستان طرفداران دو تیم است که این امر باعث شده تا فروشندگان این لوازم روز پر رونقی را پشت سر بگذارند.
جاده نامناسب منتهی به ورزشگاه سردارجنگل رشت ، ترافیک شدیدی در منطقه فلکده رشت که ورزشگاه در این منطقه احداث شده، ایجاد کرده ولی با این وجود، تماشاگران دو تیم از حدود ساعت 9 صبح خود را به ورزشگاه رسانده تا با تهیه بلیت بتوانند وارد شوند و این دیدار را از نزدیک تماشا کنند.
البته طبق هماهنگی های انجام شده ، چند دستگاه اتوبوس شرکت واحد نیز در میدان رازی رشت استفرار یافته تا تماشاگران را به طور رایگان به ورزشگاه سردارجنگل رشت برسانند.
بلیت فروشی این مسابقه نیز طبق هماهنگی های انجام شده از ساعت 11صبح امروز آغاز و درب ورزشگاه دقایقی پس از آن ، به روی طرفداران دو تیم گشوده شد تا تماشاگران بتوانند خود را به داخل ورزشگاه رسانده و منتظر آغاز این بازی باشند.
به گفته مسئولان هیات فوتبال استان گیلان، تا قبل از آغاز این بازی حساس ، برنامه های متنوعی برای طرفداران دو تیم تدارک دیده شده تا آنان احساس خستگی نکنند که این برنامه ها شامل پخش سرود است که توسط هنرمندان گیلانی اجرا می شود.
همچنین طبق اعلام روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان و با توجه به قانون سازمان لیگ برتر فوتبال، فقط 10 درصد از ظرفیت ورزشگاه سردارجنگل رشت به طرفداران پرسپولیس تهران داده خواهد شد و از ورود بیش از این ظرفیت تماشاگران قرمزپوشان پایتخت، جلوگیری می شود.
از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال نیز قضاوت بازی تیم های فوتبال سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران به حسین زرگر سپرده شد که اسد حاج محمدی و محمدعلی پورمتقی نیز به عنوان کمک داور در این بازی حضور می یابند.
همچنین حسن اکرمی و علی اصغر مومنی به عنوان داوران پشت دروازه، ایوب غلامزاده به عنوان داور چهارم و مسعود مرادی به عنوان ناظر گروه داوری بازی تیم های سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران انتخاب شده اند.
تا پایان هفته بیست و یکم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور که با حضور 16 تیم در حال برگزاری است، تیم پرسپولیس تهران با کسب 42 امتیاز در مکان نخست و سپیدرود رشت با 13 امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.
7285/2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.