رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان شامگاه سه شنبه در این باره گفت: در این آموزشگاه ، آموزش علمی و عملی موسیقی ایرانی ، پاپ و کلاسیک با بهره گیری از مربیان مجرب در دستور کار قرار دارد.
نگار نادری تصریح کرد: عارف کوهی مسئول این آموزشگاه که از سال ٧٣ فعالیت هنری خود را با آموزش تنبک آغاز کرده ، به مدت دو سال زیر نظر استاد محمد رضا لطفی ردیف را آموزش دیده و برای یادگیری سازهای ایرانی دف و تنبک و عود از اساتید مجربی چون تعریف ، سعادت و محمد فیروزی بهره برده است.
در شهرستان لاهیجان 9 آموزشگاه موسیقی ، یک آموزشگاه فرهنگی هنری ، یک آموزشگاه سینمایی ، یک آموزشگاه خوشنویسی ، 14 آموزشگاه هنرهای تجسمی، هشت انجمن ادبی و یک شورای موسیقی فعالیت دارند .
لاهیجان در 40کیلومتری شرق مرکز استان گیلان قرار دارد.

** همایش معرفتی و بصیرتی بسیجیان ماسال و شاندرمن برگزار شد
آیت الله احمد عابدی، استاد حوزه و دانشگاه در همایش معرفتی و بصیرتی بسیجیان ماسال و شاندرمن که به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه این شهرستان برگزار شده بود گفت: احترام به بزرگان و مخصوصا پدر و مادر دارای خیر و برکات فراوانی است.
این استاد حوزه و دانشگاه افزود: اخلاق و معنویت از مهمترین سفارشات رهبر معظم انقلاب اسلامی است و باید بیشتر مورد توجه ما باشد.
عابدی بیان کرد: پرداختن به معنویات، موجب بالا رفتن روحیه در افراد می شود و فضا را برای بصیرت و معرفت مهیا می سازد.
شهرستان ماسال با دو بخش مرکزی ماسال و شاندرمن در مجاورت شهرستان رضوانشهر و غرب گیلان واقع است.
7293/6029/2007
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.