اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا آیت الله رسول فلاحتی روز سه شنبه در جمع روحانیون منطقه، فرماندهان سپاه، بسیج و مردم شهرستان املش در مصلای امام خمینی(ره) املش با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و زوایای مختلف آن افزود: اگر به ابعاد مختلف پیام مذکور عمل شود می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات جامعه باشد.
امام جمعه رشت اقتدار در صنعت نظامی ایران اسلامی را به دلیل اعتماد به جوانان و توان داخلی دانست و بیان کرد: اگر همه مسئولان به مردم، جوانان و افکار و اندیشه های فرهیختگان دانشگاهی کشور اعتماد کنند به طور قطع پیروزیم.
وی با اشاره به اینکه اگر از قدرت مردمی برخوردار نبودیم کشورهای منطقه به ما رحم نمی کردند، خاطرنشان کرد: سران آل سعود آدمکش های روی زمین هستند و پنج هزار مدرسه در عربستان آدمکشی را تعلیم می دهند.
نماینده ولی فقیه در گیلان همچنین با اشاره به تعریف زیبا از گذشته انقلاب اسلامی در پیام گام دوم مقام معظم رهبری، اظهار کرد: پس از گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی، کشور همچنان روبه رشد است.
وی نشان دادن چهره سیاه از گذشته انقلاب را یکی از اهداف دشمن عنوان کرد و یادآور شد: با توجه به ویرانی های جنگ تحمیلی، آبادانی در دورترین روستاهای کشور رفته اما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم.
امام جمعه رشت با تاکید بر اینکه اروپایی ها، آمریکایی ها، سلطنت طلبان داخلی و منافقان دل شان برای ملت ایران نسوخته ، بیان کرد: بخشی از مشکلات زندگی مردم مربوط به قدرت های سلطه گر بوده و بخشی دیگر به دلیل ضعف بعضی از مدیران است.
آیت الله فلاحتی از اعتقاد ۹۵ درصد از دانشجویان دانشگاه های کشور به اسلام و دین طبق نظرسنجی های انجام شده توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد و تصریح کرد: امر مذکور برای کشور ظرفیت و افتخار است.
وی، آینده انقلاب اسلامی را بسیار روشن و در حال رشد توصیف کرد و افزود: آمریکا و اروپا در انسانیت رشدی نداشتند و دارای خوی حیوانی و آدمکشی هستند.
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه وجود حجاب و حضور جوانان در اعتکاف از شاخص های رشد در جامعه اسلامی است، تصریح کرد: وظیفه داریم انسان های صالح تربیت کنیم.
حضور در گلزار شهدای املش و قرائت فاتحه بر مزار شهیدان، افتتاح مزار شهدای روستای اشکیت و دیدار با خانواده شهیدان رحیم محمدزاده، علی روحی و قدرت قنبری از جمله برنامه های سفر آیت الله فلاحتی در شهرستان املش بود.
املش در 70 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.
7296/7291/0007/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.