سید اسماعیل میرغضنفری روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا افزود: سالن ورزشی طبقاتی ورزشی لاهیجان با 70درصد پیشرفت فیزیکی، به عنوان بزرگترین سالن ورزشی استان گیلان و یکی از مهمترین طرح عمرانی در حال ساخت این شهرستان است و 70درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی اظهار داشت: این سالن در سه طبقه و به مساحت سه هزار و 200متر مربع در حال ساخت است که اخیرا با انعقاد قرارداد جدید و اختصاص مبلغی قابل توجه، سرعت بیشتری به ساخت آن داده شده بود .
وی خاطرنشان کرد: ساخت این طرح که بزرگترین سالن ورزشی در حال ساخت استان گیلان محسوب می شود از سال 85 شروع و تاکنون 40میلیارد و 768میلیون ریال برای ساخت آن هزینه شده و پیش بینی می شود که در هفته دولت سال آینده به بهره برداری برسد.
فرماندار لاهیجان یادآورشد: اوایل بهمن ماه سال جاری توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و اداره کل ورزش و جوانان گیلان قراردادی به مبلغ 45میلیارد ریال با پیمانکار جدید بسته شد و از آن زمان پیمانکار با سرعت در حال انجام کار است .
وی تصریح کرد: این سالن ورزشی که با هدف ساماندهی انواع رشته های ورزشی غیر از رشته های آبی شهرستان لاهیجان در حال احداث است؛ از پیشرفت فیزیکی خوبی طی سال جاری برخوردار است.
چند طرح بزرگ عمرانی در لاهیجان از جمله سالن طبقاتی ، مجتمع فرهنگی ، پل روگذر میدان گیل ، جاده بازکیاگوراب به سیاهکل و طرح فاضلاب از طرح های در حال ساخت و مهم این شهرستان هستند که قرار است با اختصاص اعتبارات مورد نیاز به تکمیل شدن این طرح ها اقدام شود.
لاهیجان در شرق استان گیلان واقع شده و 167 هزار و 544 نفر جمعیت دارد؛ هشت هزار ورزشکار زن و مرد نیز در این شهرستان تحت پوشش بیمه ورزشی هستند.
6029/2007
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.