جواد نجار تمیزکار روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این شورا که با انتخاب شایسته مردم روی کار آمد؛ به لحاظ مرتبه علمی در حد بالایی قراردارد و بین شوراهای استان زبانزد است.
وی اظهار داشت: مسیر خدمت رسانی در شهر با حضور شورا و شهرداری مهیاست و اگر اشکالی وجود دارد ضعف از اشخاص بوده و این مشکلات به نظام یا سیاست های نظام ارتباطی ندارد.
وی خاطرنشان کرد: شورای اسلامی شهر لاهیجان در اولین قدم خود مسعود کاظمی را که تحصیلکرده رشته شهرسازی است ، بعنوان شهردار برگزید تا بتواند در کنار اعضای شورای شهر خدمتگزار خوبی برای مردم باشد و این مسیر تاکنون با همدلی و همراهی شورا و شهردار به عنوان مدیریت شهری ادامه داشته است.
تمیزکار ادامه داد: داشتن شورایی سالم ، آگاه و کارآمد با انتخاب درست و آگاهانه مردم میهن اسلامی می تواند پایه های فکری ، اقتصادی ، اجتماعی و عمرانی شهرها را مستحکم تر نماید.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر لاهیجان اظهارداشت:امروز شورای شهر لاهیجان با همکاری مدیران ارشد شهری ، امام جمعه ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار شهرستان لاهیجان گام های مهمی در زمینه های مختلف برداشته است .
به گفته تمیزکار، اولین قولی که شورای دوره پنجم به مردم داد ، این بود که در خدمت مردم باشد و از آنان فاصله نگیرد و مردم هم همین انتظار را از نمایندگان خود در شورای شهر دارند و تاکنون نیز این روند ادامه داشته است.
سخنگوی شورای شهر لاهیجان گفت: مردم لاهیجان سال ها چشم انتظار بازگشایی جزیره لاهیجان بودند و در دوره های مختلف از شورای خود خواستند تا جزیره را پس بگیرند ، جزیره ای که 22 سال پیش ، قبل از تشکیل شوراها برای سرمایه گذاری در اختیار فردی قرار گرفت و متأسفانه قراردادی بسته شد و موفقیت آمیز نبود .
وی یادآور شد: به لطف خدا و حمایت شورای شهر و شهردار لاهیجان ، پس گیری جزیره در اولویت قرار گرفت و با حمایت مسئولان به ویژه دستگاه قضایی که با نگاه موشکافانه و رأی کارشناسی عادلانه این جزیره پس گرفته شد .
تمیزکار تصریح کرد: در فضای مجازی نقد های غیر منصفانه ای نسبت به مدیریت شهری لاهیجان می شود که ما این نقدها را به جان می خریم و بر این نگاه هستیم که باید مردم را راضی نگه داریم و اتفاقات خوب برای مردم رقم زده شود.
تمیزکار اظهار داشت: شورای شهر و شهرداری لاهیجان سعی کرده در حوزه های مختلف فرهنگی و عمرانی و در مناطق مختلف شهر فعالیت داشته باشد و به همین دلیل در حاشیه شهر همچون بلوار دیلمان، خیابان رزمندگان ، خیابان حزین ، کوه بیجار فعالیت های عمرانی چشمگیری انجام گرفته و در منطقه مهمانپذیر شهر نیز شهرداری اقدامات خوبی داشته است .
لاهیجان در 40 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.
6029 / 2007
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.