به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری ظهر پنجشنبه در دومین روز حضورش در گیلان، پس از سخنرانی در جلسه شورای اداری، با همراهی آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه و مصطفی سالاری استاندار گیلان در نشست خبری با اصحاب رسانه حضور یافت.
برخلاف روز اول سفر، همراه داشتن لپ تاپ و گوشی تلفن همراه از سوی خبرنگاران ممنوع اعلام شده بود که با هماهنگی های انجام شده توسط استانداری گیلان، در نهایت خبرنگاران مجاز شدند فقط گوشی های همراهشان را به نشست خبری ببرند.
اعلام شد که به دلیل کمبود وقت؛ پنج سوال توسط پنج خبرنگار پرسیده شود و اصحاب رسانه نیز موضوعات و مسائل کلان استان را با رئیس جمهوری در میان گذاشتند؛ موضوع انتقال آب دریای خزر ، روند حمایت دولت از تالاب انزلی، مدیریت پسماندهای استان، حمایت از کشاورزان و چایکاران گیلان و در خاتمه حضور بانوان در سطوح مدیریتی، سوالاتی بود که از حجت الاسلام روحانی پرسیده شد.
در پایان نشست خبری خواسته شد که خبرنگاران عکسی به یادگار با رئیس جمهوری داشته باشند که در این میان یکی از خبرنگاران عکس سلفی با دکتر روحانی گرفت و در صفحه شخصی اش در یکی از شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.
رئیس جمهوری و شماری از اعضای هیأت دولت از روز گذشته (چهارشنبه) به گیلان آمده اند. راه آهن قزوین - رشت عصر دیروز با حضور حجت الاسلام روحانی افتتاح شد. همچنین شامگاه چهارشنبه با دستور رئیس جمهوری و به صورت ویدئو کنفرانس، 61 طرح و پروژه زیربنایی و اقتصادی در استان افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
7471 / 2007
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.