اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، مردان و زنان مهمان نواز استان گیلان خود را برای استقبال از کاروان تدبیر و امید آماده کرده اند؛ از سفر رئیس جمهوری به استان گیلان خوشحالند، می دانند که سفرهای استانی رئیس جمهوری و هیات دولت به استان ها، دستاوردهای و ثمرات فراوانی برای توسعه و پیشرفت استان دارد.
رئیس جمهوری پیش از این نیز در اواخر فروردین ماه سال 94 در پانزدهمین سفر استانی خود و نیز اوایل فروردین ماه سال 96 برای بهره برداری از چندین پروژه مهم عمرانی و صنعتی، به گیلان سفر کرده بود که در هر دو سفر مردان گیل و دیلم با استقبالی گرم میزبان کاروان تدبیر و امید شدند.
سفر رئیس جمهوری به گیلان همانند سفرهای گذشته، ثمرات و برکات ارزنده ای برای استان خواهد داشت، در این سفر زیرساخت های موجود، داشته ها و امکانات استان مورد بررسی عینی قرار می گیرد و برنامه ریزی برای تداوم خدمت به مردم نیز انجام می شود.
حضور و مهمان نوازی گرم مردم استان گیلان از رئیس جمهوری، انگیزه و پشتوانه قوی برای مسئولان استان است تا با عزم جدی تر برای مطالبه انتظارات مردم در حوزه های مختلف از جمله اشتغال و اقتصاد اقدام کنند.
فرماندار رشت با اشاره به سفر رئیس جمهوری در چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری به استان گیلان بیان داشت: در آستانه رویداد بسیار مهمی قرار گرفته ایم که بر شرایط سیاسی اقتصادی و عمرانی استان و شهرستان بسیار تاثیرگذار است.
میرشمس مومنی زاده اظهار داشت: سفر پیشین رئیس جمهوری به گیلان، منشاء خدمات بسیار زیادی بود، اعتبارات قابل توجهی به این استان تعلق گرفت و پروژه‌های زیادی افتتاح شد، افتتاح آزاد راه رشت به قزوین از پروژه های مهمی بود که مشکلات تردد و ترافیک جاده ای و تصادفات را بسیار کاهش داده است.
وی اظهار داشت: در این سفر رئیس جمهوری به استان گیلان کلنگ شروع عملیات اجرایی باقیمانده ساخت آزاد راه رشت به قزوین به زمین زده می شود و پروژه عظیم راه آهن قزوین - رشت نیز افتتاح خواهد شد که این ها همه از برکات این سفر است.
رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت نیز با بیان این که میزبانی از رئیس جمهوری به طرز شایسته ای انجام می شود، اظهار داشت: با استقبال از سفر رئیس جمهوری، پیگیر مطالبات رشت از وی خواهیم شد.
سید امیرحسین علوی با اشاره به مشکلات رشت در بخش های زیست محیطی، ترافیکی و توسعه ای ، اضافه کرد: رودخانه های رشت و مرکز دپوی زباله سراوان نیازمند توجه جدیست، امیدوارم این سفر ثمره خیری داشته باشد، باید تلاش کنیم مشکلات را حل کنیم.
وی از نمایندگان مردم در پارلمان محلی خواست تا در مراسم سفر رئیس جمهوری به استان گیلان شرکت کرده و پیگیر رفع مشکلات کلانشهر رشت در بخش های مختلف باشند.
احمد رمضانپور نرگسی از اعضای شورای اسلامی رشت نیز با مثبت دانستن هر نوع سفر مسئولان کشور به گیلان بیان داشت: این سفر ها می تواند برای توسعه و پیشرفت استان و اقتصاد شهری مفید باشد، ما بایستی برای توسعه شهری از دولت کمک بگیریم.
وی با بیان اینکه گیلان همواره مهمان نواز بوده و این بار نیز مهمان نوازی را به اثبات می رساند، خاطرنشان کرد: مردم گیلان و مرکز استان مهمان نوازی خود را انجام خواهند داد و به استقبال رئیس جمهوری خواهند رفت.
این عضو شورای اسلامی کلانشهر رشت با اشاره به افتتاح راه آهن قزوین - رشت در جریان سفر رئیس جمهوری به استان گیلان اضافه کرد: راه آهن رشت - قزوین هم می تواند در اقتصاد و توسعه استان و شهرمان مفید باشد.
اولین برنامه رئیس جمهوری بعد از ورود به گیلان، دیدار با مردم استان در ورزشگاه لاهیجان است، شماری از وزیران نیز به شهرستان های مختلف برای افتتاح پروژه ها می روند.
7286 / 2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.