اخبار مرتبط

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار آستارا صبح چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این افراد از بازاریان، کارمندان، کارگران، کشاورزان و دانشجویان هستند .
کامبیز لقمانی مقدم بیان کرد: اشتیاق زیاد گیلانی ها به دیدار دکتر روحانی نشان می دهد که مردم این استان، همیشه در خط مقدم صحنه های سیاسی و اجتماعی حضوری پررنگ دارند و این نشانگر عزت و اقتدار نظام اسلامی است.
وی اضافه کرد: استقبال بی بدیل نشان از تعهد و وفاداری مردم غیور این شهرستان به آرمان های امام راحل، منویات مقام معظم رهبری و پشتیبانی از رئیس جمهوری و دولت تدبیر و امید است.
معاون فرماندار آستارا گفت: در سایه همدلی همه‌جانبه مردم گیلان، دولتمردان با انگیزه‌ افزون جهت رشد استان تلاش خواهند کرد و این سفر نقطه عطفی برای توسعه خواهد بود.
به گزارش ایرنا رئیس جمهوری، جمعی از وزیران و اعضای هیأت دولت امروز و فردا (چهارشنبه و پنجشنبه) میهمان گیلانی ها هستند و نخستین برنامه دکتر روحانی حضور در جمع مردم استان و سخنرانی در ورزشگاه شهر لاهیجان است.
رئیس جمهوری پیش از این نیز در اواخر فروردین ماه سال 94 در پانزدهمین سفر استانی خود و نیز اوایل فروردین ماه سال 96 برای بهره برداری از چندین پروژه مهم عمرانی و صنعتی، به گیلان سفر کرده بود.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.
7105 / 7124 / 2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.