اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، رضا مسرور صبح سه شنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: برای آغاز عملیات اجرایی این طرح ها و افتتاح پروژه ها دو هزار و 919 میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده شده و اشتغالزایی 483نفر درمنطقه آزاد انزلی را به دنبال دارد.
وی افزود: عملیات اجرایی 2 پست اسکله جدید با میزان سرمایه گذاری هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی و با اشتغالزایی برای 60 نفر به صورت ویدئو کنفرانس با حضور دبیرشورایعالی مناطق آزاد کشور در مرکز همایشهای بین المللی منطقه آزاد انزلی آغاز می شود.
مسرور با اشاره به اینکه دومین پست اسکله از مجموعه چهار پست اسکله در حال احداث با سرمایه گذاری بخش خصوصی در این منطقه از طریق ویدئو کنفرانس به صورت رسمی مورد بهره برداری قرار می گیرد خاطر نشان کرد: این پست اسکله با سرمایه گذاری 500 میلیارد ریالی و اشتغالزایی مستقیم برای 30 نفر شروع به کار می کند.
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی همچنین گفت:افتتاح هشت سیلو با ظرفیت 30 هزار تن با سرمایه گذاری 350 میلیارد ریالی بخش خصوصی و ایجاد فرصت شغلی برای 20 نفر در پسکرانه مجتمع بندری کاسپین از دیگر پروژه های سفر رییس جمهوری و هیات همراه است .
مسرور افزود: دو مخزن سوخت 14 هزار متر مکعبی با هزینه 200 میلیارد ریالی بخش خصوصی با اشتغالزایی برای 15 نفر نیز در منطقه آزاد انزلی به بهره برداری می رسد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، از افتتاح رسمی دو انبار به مساحت 10 هزار مترمربع با سرمایه گذاری 170 میلیارد ریالی بخش خصوصی و اشتغالزایی 20 نفر خبر داد و اظهار کرد: چهار مخزن روغن نیز با ظرفیت14 هزار و 100 متر مکعب به صورت رسمی افتتاح می شود که برای این پروژه 100 میلیارد ریالی سرمایه گذاری از سوی بخش خصوصی صورت گرفته و زمینه ایجاد شغل برای 10 نفر را فراهم می کند.
وی با اشاره به بهره برداری از چهار طرح سرمایه گذاری تولیدی در منطقه آزاد انزلی تاکید کرد: این طرح ها و پروژه های تولیدی و صنعتی که با دستور رییس جمهوری به بهره برداری می رسد در بخشهای پوشاک، مزرعه پرورش آبزیان ، تولید MDF با روکش ملامین ، تولید آب آشامیدنی طعم دار و بسته بندی و فرآوری دانه خوراکی با سرمایه گذاری حدود 100 میلیارد ریالی بخش خصوصی افتتاح شده و موجبات اشتغالزایی برای بیش از80 نفر را فراهم می کند.
رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی خاطرنشان کرد: افتتاح فاز جنوبی مجتمع تجاری برند سنتر با مساحت 13 هزار و 700 متر مربع و اشتغالزایی 250 نفر توسط بخش خصوصی با سرمایه گذاری 500 میلیارد ریال نیز از جمله پروژه های تجاری و خدماتی مورد بهره برداری در سفر هیات دولت است.
7471 /6030
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.