اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا سامان ساسانیان روز دوشنبه در جلسه ستاد استقبال از رئیس جمهوری در فرمانداری آستارا افزود: سفر پرخیر و برکت رئیس جمهوری، فرصت مغتنم طرح موضوعات و مشکلات شهرستان آستارا و قرار گرفتن در مسیر رشد و بالندگی است.
وی اضافه کرد: مردم بار دیگر در استقبال از رئیس جمهوری حماسه وحدت خود را به منصه ظهور خواهند گذاشت و باعث ناامیدی دشمنان کوردل خواهند شد.
وی بیان کرد: در سایه همدلی و حمایت همه‌جانبه مردم گیلان، دولتمردان با انگیزه‌ افزون جهت رشد و شکوفایی شهرستان های استان تلاش خواهند کرد و به یقین، این سفر نقطه عطفی در مسیر توسعه خواهد بود.
ساسانیان خاطرنشان کرد: 500 نفر از دانشجویان، کشاورزان، کارگران، کارمندان، احزاب سیاسی، فرهنگیان و بازاریان در قالب 11 اتوبوس، صبح روز چهارشنبه برای استقبال از رئیس جمهوری و شرکت در مراسم سخنرانی به لاهیجان عازم خواهند شد و دستگاه های اجرایی برای استقبال باشکوه از رئیس جمهوری مشارکت کنند.
رئیس جمهوری، جمعی از وزرا و اعضای هیأت دولت روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری مهمان گیلانی ها خواهند بود و نخستین برنامه دکتر روحانی حضور در جمع مردم استان و سخنرانی در ورزشگاه شهر لاهیجان است و راه آهن قزوین - رشت به طور رسمی افتتاح خواهد شد.
حجت الاسلام روحانی رئیس جمهوری در اواخر فروردین ماه سال 94 در پانزدهمین سفر استانی خود و اوایل فروردین ماه سال 96 برای بهره برداری از چند طرح مهم عمرانی و صنعتی به گیلان سفر کرده بود.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.
7105 / 7124/2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.