اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا تیم مقاومت آستارا شامگاه یکشنبه در هفته دوازدهم لیگ برتر گیلان در سالن ورزشی انقلاب آستارا در نیمه نخست دو گل به دروازه حریف وارد کرد و در نیمه دوم، هر دو تیم یک گل به ثمر رساندند.
گل های تیم آستارا را مرتضی میرزاده در دقایق 11 و 33 و محسن علایی در دقیقه 13 و تک گل تیم لاهیجان را امیر محمد علیمردان در دقیقه 25 به ثمر رساندند و قضاوت دیدار بر عهده میلاد خانجانی، مهدی قربانفکر و علی رضا زینتی بود.
تیم مقاومت با 15 امتیاز بعد از دخانیات گیلان در جایگاه دوم لیگ برتر فوتسال استان قرار دارد و در هفته سیزدهم، مهمان تیم شاهد تالش خواهد بود.

** تیم فوتبال مقاومت آستارا قهرمان لیگ برتر گیلان شد
به گزارش خبرنگار ایرنا در پایان هفته بیست سوم این رقابت ها، تیم فوتبال مقاومت آستارا با کسب 53 امتیاز و اختلاف چهار امتیاز نسبت به تیم دوم، قهرمانی خود را در این دوره از رقابت ها مسجل و مقام نخست این دوره از مسابقات را کسب کرد.
همچنین تیم دخانیات گیلان که رقابت نزدیکی را برای کسب عنوان قهرمانی داشت، تا پایان هفته بیست و سوم با 49 امتیاز در مکان دوم قرار دارد و تیم سردارجنگل گوراب زرمیخ با 46 امتیاز در رتبه سوم است که این تیم نیز شانس کسب عنوان نایب قهرمانی را دارد.
در بازی های انجام شده از هفته بیست و سوم این رقابت ها ، تیم های شهرداری کلاچای و ملوان جوان رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت ملوان جوان رشت با نتیجه سه بر دو برابر حریف خود به برتری رسید .
در سایر دیدارهای برگزار شده نیز تیم میرزاکوچک صومعه سرا با نتیجه یک بر صفر کوچصفهان را شکست داد و دیدار تیم های شاهین بندرانزلی و دخانیات گیلان با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت.
همچنین در دیگر بازی برگزارشده از هفته بیست و سوم مسابقات لیگ برتر گیلان ، تیم های شهرداری بندرانزلی و شهرداری ماسال به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم انزلی با نتیجه سه بر صفر برابر حریفش پیروز شد.
در رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان باشگاه های استان گیلان جام گیل، 13 تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت ، در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.
7285 /7105 / 7124/2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.