اخبار مرتبط

انجمن داوطلبان اهدای خون استان گیلان مسابقه خاطره نویسی و عکس سلفی ویژه اهداکنندگان خون را برگزار می کند.
به گزارش خبرنگار ایرنا، علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می توانند آثار خود را تا بیستم خرداد ماه سال آینده از طریق آدرس تلگرامی gbto - ngo @ و اینستاگرام khongilan ارسال کنند؛ به برگزیدگان این مسابقه به قید قرعه در 24 خرداد مصادف با 14 ژوئن روز جهانی اهداکنندگان خون جوایزی اهدا می شود.
انجمن داوطلبان اهدای خون استان گیلان، اولین تشکل مردم نهاد کشور و عضو مجمع خیرین سلامت کشور است.

** فرآیند مدیریت صحیح و کاهش تولید زباله رشت تدوین شد
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کلانشهر رشت از تدوین فرآیند مدیریت صحیح و کاهش تولید زباله از سوی این سازمان خبر داد و گفت: در اولین مرحله از استراتژی مدیریت صحیح زباله، تفکیک از مبداء و اصلاح الگوی مصرف در راستای کاهش تولید زباله در دستور کار قرار گرفت.
حاجی پور در همایش پاکیاران رشت با تاکید بر اهمیت فرهنگ سازی و آموزش از سنین پایه و مدارس اظهار داشت: سازمان مدیریت پسماند با مشارکت سازمان های مردم نهاد آموزش تفکیک از مبدا و کاهش تولید زباله را در مدارس رشت آغاز کرده و پاکیاران بعنوان همیاران و نمایندگان سازمان مدیریت پسماند می توانند به صورت مستمر دوستان و اطرفیان را به تفکیک از مبدا و کاهش تولید زباله تشویق کنند.
540 دانش آموز از یکصد مدرسه ناحیه یک و ۲ رشت تحت آموزش مدیریت صحیح زباله و تفکیک از مبداء قرار گرفته اند.
نخستین همایش پاکیاران شهر باران های نقره ای به همت سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت و مشارکت اداره کل آموزش پرورش گیلان برگزار شد.
استان گیلان دارای بیش از 391 هزار دانش آموز است.
رشت، حدود 700 هزار نفر جمعیت ثابت دارد که در طول روز به یک میلیون و 200 هزار نفر می رسد.
7286 / 2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.