اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا در جریان این رقابت ها تیم های تنیس روی میز هیات گیلان ، هیات لرستان و غدیر شیراز برابر حریفان خود به برتری رسیدند تا شانس صعود خود به مرحله نیمه نهایی را افزایش دهند.
بر این اساس و در جران بازی های انجام شده از گروه اول این رقابت ها ، تیم های تنیس روی میز هیات گیلان و آکادمی نهال اهواز رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم گیلان در یک بازی برتر با نتیجه پنج بر یک حریفش را شکست داد.
همچنین در دیگر بازی برگزار شده این گروه تیم های تنیس روی میز مناطق نفت خیز جنوب (ب) و هیات لرستان به مصاف رفتند که در نهایت تیم هیات لرستان با نتیجه پنج بر 2 برابر حریف خود به برتری رسید.
اما در بازی برگزار شده از گروه دوم این رقابت ها، تیم های تنیس روی میز غدیر شیراز و قصر آبی یاسوج رو در روی هم قرار گرفتند که در پایان تیم تنیس روی میز غدیر شیراز با نتیجه پنج بر یک حریفش را مغلوب کرد.
دور برگشت رقابت های تنیس روی میز قهرمانی لیگ دسته اول مردان باشگاه های کشور از دیروز (پنجشنبه) با حضور هشت تیم از استان های مختلف در رشت آغاز شد که تیم های هیات گیلان ، هیات لرستان ، مناطق نفت خیز جنوب(ب) و آکادمی نهال اهواز در گروه اول و تیم های غدیر شیراز ، مناطق نفت خیز(الف) و قصر آبی یاسوج در گروه دوم حضور دارند.
تیم های حاضر در این دوره از رقابت ها به صورت دوره ای در گروه خود با هم به رقابت خواهند پرداخت تا در نهایت و در مجموع بازی های رفت و برگشت ، دو تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه یابند.
در پایان دور رفت گروه اول این رقابت ها که در تهران برگزار شده بود، تیم هیات تنیس روی میز گیلان در رتبه اول گروه خود قرار گرفت، تیم های هیات لرستان و مناطق نفت خیز جنوب (ب) نیز به ترتیب در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند.
در رقابت های گروه دوم این مسابقات و در پایان دور رفت نیز تیم تنیس روی میز غدیر شیراز رتبه نخست را کسب کرد، تیم های مناطق نفت خیز جنوب (الف) و قصر آبی یاسوج هم در رتبه های بعدی قرار گرفتند.
مرحله برگشت رقابت های تنیس روی میز قهرمانی لیگ مردان دسته یک باشگاه های کشور به مدت سه روز در سالن ورزشی آتش نشانی رشت ادامه خواهد یافت.
7285/2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.