اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا در این جشنواره، 183 تیم از 12 استان کشور حضور داشتند که در سه بخش جنگجوی دانش آموزی ، فوتبالیست دانش آموزی و مسیریاب به مدت دو روز در مجموعه ورزشی یادگار امام رشت با هم به رقابت پرداختند.
در پایان این مسابقات و در بخش جنگجوی دانش آموزی؛ محمدرضا سلطانی از تیم سلطان ربو از رضوانشهر گیلان عنوان قهرمانی را کسب کرد ، آرش ثباتی و حسین علی مرادی از تیم کنکاش رشت دوم شدند و فاطمه زهرا محسنی از تیم هاپیر شات رشت در مکان سوم قرار گرفت و همچنین محمدمهدی فرزانه از تیم HR150 جام اخلاق این بخش را کسب کرد.
همچنین در رقابت های بخش فوتبالیست دانش آموزی نیز تیم های گیلان عناوین قهرمانی را به خود اختصاص دادند که در پایان محمدرضا سلطانی از تیم سلطان ربو رضوانشهر قهرمان شد، محمد پورمحمدی از تیم پورمحمدی صومعه سرا عنوان دوم را به خود اختصاص داد، علیرضا مشایخی از تیم کانون بندرانزلی نیز سوم شد و معین مهرورز از تیم معین جام اخلاق را تصاحب کرد و طاها صحراکار از تیم صحراکار نیز عنوان ربات گل این بخش را به خود اختصاص داد.
در پایان رقابت های رباتیک بخش مسیریاب نیز سیدمهدی حسینی با تیم میلاد نور(الف) از گرگان عنوان قهرمانی را کسب کرد، تیم های میلاد نور(ج) و میلاد نور(ب) هر دو از گلستان به ترتیب دوم و سوم شدند و علی شعبانی از پژوهش سرای بهشهر جام اخلاق را کسب کرد و میلاد نور(ب) نیز عنوان ارزشمندترین ربات این بخش را به خود اختصاص داد.
در پایان از سوی مسئولان برگزاری این دوره از رقابت ها، به تیم ها و نفرات برتر چهارمین جشنواره ملی رباتیک جی کاپ قهرمانی کشور ، تندیس قهرمانی و جوایزی اهداء شد.
7285 / 2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.